درباره ما

فروشگاه اینترنتی محصولات پزشکی و طبی سلامت بازار

فروشگاه اینترنتی محصولات پزشکی و سلامتی سلامت بازار ایران

ماموريت سلامت بازار در راستاي حذف و يا به حداقل رساندن مشكلات و دغدغه هاي ایرانیان در طي فرآيند خريد كالاي سلامتی طرح ريزي شده است.
برخي از اين مشكلات عبارتند از :


• عدم آشنايي با تنوع محصولات، ويژگي ها و كاربري آنها
• عدم امكان بررسي تمامي محصولات با نام هاي تجاري و مدل هاي مختلف در يكجا
• عدم دسترسي به اطلاعات مناسب و بي طرفانه براي بررسي محصولات
• مشكل در يافتن مراكز خريد مناسب و عدم اعتماد كافي به برخي مراكز خريد از جهت قيمت، كيفيت و اطلاعات ارائه شده براي خريد
• كمبود زمان براي بررسي، انتخاب و خريد محصولات
• نگراني كاربران كالاي سلامتی از امكان دريافت راهنمايي ها و خدمات پس از خريد

اين مشكلات همواره در مورد محصولاتي كه از لحاظ مشخصات فني داراي پيچيدگي هاي خاصي هستند و از طرفي طيف گسترده اي از مصرف كنندگان را دربرمي گيرند توجه بيشتري را به خود جلب كرده است. همچنين، وجود نهادي كه به نقد و بررسي كارشناسانه و صادقانه اين محصولات بپردازد و به منظور انتخاب محصولات، نتايج آن را در اختيار عموم قرار دهد بي نهايت ضروري است.
سایت مشاوره و فروش کالای سلامتی سلامت بازار پس از ماه ها بررسي مو شكافانه فرآيند خريد اينگونه كالاها توسط مصرف كنندگان و فضاي حاكم بر بازار عرضه و تقاضاي اين محصولات كه متاسفانه خالي از مشكلات و نابساماني هايي هم نيست، در زمستان 1390 با همكاري عرضه كنندگان متعدد محصولات مرتبط راه اندازي شد.
هدف و اميد اصلي ما در اين فعاليت، ارائه خدمات مناسب حال مصرف كنندگان جهت دريافت مشاوره و تسهيل در فرآيند انتخاب محصولات پزشکی و سلامتی با توجه به نيازهاي كاربردي آنان بوده و با اين اميد كه بتوانيم مصرف كنندگان اينگونه كالاها را با تنوع محصولات و ويژگي ها و كاربري آنها آشنا نماييم فعاليت خود را در گام اول در 5 گروه اصلي کنترل سلامتی در منزل، بهداشت و زیبایی ، تغذیه ، ورزشی و تناسب اندام و سلامتی کودکان آغاز نموده ایم.
گام بعدي توسعه كيفي خدمات ارائه شده در اين 5 گروه بوده و سعي خواهيم داشت به عمق و غناي اطلاعات و نقد و بررسي هاي موجود درسايت بيافزاييم.

زمستان 1390