تاریخ انتشار: 94-12-03 14:12:19 دوشنبه

5 قاشق مربا خوری عالی برای سوزاندن چربی شکم

5 "قاشق مربا خوری" برای سوزاندن چربی شکم

دنبال چربی سوزی شکم هستین ؟ خب اولین و آخرین نفری نیستین که دنبال آب کردن چربی های شکم هستین! – خیلی از مردم در جهت انجام لاغری شکم تلاش فراوانی می کنند تا کاهش وزن را برای خود به ارمغان بیاورند ، اما به محض رهایی از رژیم لاغری خود مجددا لاغری خود را از دست می دهند.

خب این در حالی است که هیچ روش سریع و آسانی برای انجام اینکار وجود ندارد (بهترین روش جهت کاهش وزن ، هنوز که هنوزه ترکیب رژیم غذایی و تمرینات ورزشی می باشد) ، بسیاری از مردم به سمت قرص های لاغری ، داروها و بعضا رژیم های لاغری خطرناک ، سخت و طاقت فرسا ! هجوم می برند. که هیچ یک از آنها در دراز مدت اثرات جالبی روی بدن نداشته و عواقب جدی برای سلامت استفاده کننده دارند.

با این حال راه های نسبتا ساده ای در روند کاهش وزن طبیعی بدن شما وجود دارند، حتی با استفاده از مواد آلی و طبیعی که اکثرا در غذایمان هم موجود می باشند.

خوشبختانه در زیر لیستی از غذاهایی که در روند کاهش وزن شما کمک بسزایی می کنند موجود می باشد، مخصوصا وقتی که این غذاها بصورت مداوم مصرف شوند ( مصرف مداوم و مدیریت شده مد نظر می باشد – بر فرض یک قاشق سوپ خوری از آن در روز).

سرکه سیب طبیعی

سلامت بازار - مقالات سلامتی و پزشکی - لاغری و رژیم لاغری جهت سوزاندن چربی شکم با مصرف سرکه سیب

سرکه سیب طبیعی بخاطر موارد استفاده زیاد آن شناخته می شود – سرکه سیب را به عنوان یک ماده ی همه کاره می شناسند که حمایت های زیادی جهت رژیم کاهش وزن با مصرف آن شده است.

سال های زیادی می باشد که در آفریقای شمالی ، سرکه سیب طبیعی بعنوان کاهش وزن استفاده می شود. مصرف یک قاشق چای خوری یا یک قاشق سوپ خوری از سرکه سیب طبیعی در روز کافی می باشد.

عسل طبیعی خام

سلامت بازار - مقالات سلامتی و پزشکی - لاغری و رژیم لاغری جهت سوزاندن چربی شکم با مصرف عسل خام طبیعی

طی تحقیقات و تجربیات ، عسل خام طبیعی در مدیریت قند خون و سطح کلسترول در بیماران دیابتی بسیار موثر می باشد.

همچنین عسل خام حاوی آنزیم هایی هستند که در عسل فرآوری شده وجود ندارد ، که این آنزیم ها کمک شایانی به وضعیت سلامت روده و عملکرد خوب دستگاه گوارشی مخصوصا برای کسانی که در صدد کاهش وزن هستند می کند.

زنجبیل

سلامت بازار - مقالات سلامتی و پزشکی - لاغری و رژیم لاغری جهت سوزاندن چربی شکم با مصرف زنجبیل و چای زنجبیلی

زنجبیل تاثیر مفید خود را در مدیریت چاقی نشان داده است ، خب بهتر نیست زنجبیل را در رژیم غذایی خود بصورت روتین قرار دهید؟

زنجبیل خیلی راحت پخته می شود یا آنرا با چایی خود دم نمایید ، صراحتا می توان گفت که زنجبیل یک ادویه ی همه کاره است.

زردچوبه

سلامت بازار - مقالات سلامتی و پزشکی - لاغری و رژیم لاغری جهت سوزاندن چربی شکم با مصرف زردچوبه برای مسائل التهابی و مشکل آب رسانی در رژیم

اگر با تلاش شما در روند کاهش وزن تان با مشکل التهاب یا دفع آب رو برو شدید ، زردچوبه به کمک شما می آید ! با توجه به خواص ضد التهابی زردچوبه ، این ادویه محرک و افزاینده ی متابولیسم (سوخت و ساز)  بدن برای لاغری می باشد. 

آبلیمو

سلامت بازار - مقالات سلامتی و پزشکی - لاغری و رژیم لاغری جهت سوزاندن چربی شکم با مصرف آبلیمو و کاهش اشتها در غذا خوردن

آبلیمو یک درمان سنتی رایج برای کاهش وزن می باشد ، اما سوال اینجاست که واقعا موثر می باشد ؟ تحقیقات فراوان نشان داده که هنگام بلع ، آبلیمو به عنوان یک عامل ضد چاقی عمل می کند.

افزودن آبلیمو به آب آشامیدنی روزانه ، راه خوبی جهت اضافه کردن این خوراکی به رژیم و همچنین هیدراته نگه داشتن بدن شما می باشد که نهایتا باعث کاهش اشتها و کم کردن اشتها (میل خوردن) در شما ایجاد می کند.

کاهش وزن عملی نسبتا دشوار می باشد اما ارزش آن به تلاش خوب شما بستگی دارد.

جالب هست که بدانید اغلبا ما فقط در مورد اینکه چه چیزی برای کاهش وزن بخوریم می شنویم ولی هیچ وقت نشنیده ایم که چه غذاهایی را بصورت صحیح میل کنیم. البته این بحث مرتبط به شیوه صحیح زندگی و اصلاح عادات اشتباه غذایی می باشد که در بخش بلاگ سلامت بازار در بخش مرتبط با کاهش وزن و تناسب اندام به صورت کلی با راهکار های علمی ، تغذیه را تحت کنترل خودمان در می آوریم.

غذاهای دیگری هم هستند که کاهش وزن را بصورت عالی در پی دارند ، مانند پروتئین موجود در ماهی ها و گوشت های سفید ، غلات کامل ( مانند بلغور جو دوسر) ، آووکادو و سایز غذاهای سرشار از فیبر مثل (هویج ، کاهو ، کلم و ...)

سلامت بازار

به نقل از سید منصور فیروزه

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*