تاریخ انتشار: 94-11-04 13:11:31 یکشنبه

نظرات کاربران استفاده کننده دستگاه درمان میگرن سفالی

خانم تفنگ چی، 23 ساله از تهران (پس از یک ماه استفاده) :

حدود 10 سال است که دچار سردرد هستم. در هفته 3 بار دچار سردرد های خیلی شدید می شدم  و تا زمانیکه مسکن مصرف نمی کردم تسکین نمی یافت. در ماه حدود 20 مسکن بسیار قوی علاوه بر دیگر داروها برای سردردم مصرف می کردم که ماهانه حدود 250 هزار تومان برایم هزینه داشت.
تا اینکه یکی از دوستانم دستگاه سِفالی را معرفی کرد. پس از بررسی، برای اطمینان از تأثیر مثبت آن روی سردردهایم، به مدت یکماه آن را کرایه کردم. تقریباً هر روز از برنامه پیشگیری و در مواقع سردرد از برنامه زمان سردرد استفاده می کردم. از هفته دوم شاهد تأثیر آن بودم. تعداد سردردهای من از 12 بار در ماه به 8 بار در ماه آن هم با شدت بسیار کمتر از گذشته رسیده است.
در این یک ماه با کمک سِفالی، توانستم 50 درصد از داروهایم را کاهش دهم. مهمترین مزیت سِفالی برایم این بوده است که در سردردهای حاد من بیشترین اثربخشی را داشت و توانست آنها را کنترل کند. علاوه بر این سِفالی می تواند مرا از مصرف مسکنهای با هزینه بالا بی نیاز کند. در مجموع با استفاده از سِفالی توانستم 70 درصد از سردردهای شدیدم را کاهش دهم.
علاوه بر من برادرم نیز که گاهاً در اثر ساعات کاری طولانی و یا رانندگی طولانی مدت دچار سردرد می شد، توانست با استفاده از سِفالی سردردهای خود را تسکین دهد و دیگر نیاز به مصرف مسکن نداشته باشد چراکه سِفالی برای او بسیار آرامبخش بود.

 


آقای تقی پور ، 35 ساله از مرند ( پس از 6 ماه استفاده) :


سابقه سردردهای من به 4 سال پیش برمی گردد. هفته ای 2 بار دچار سردردهای شدیدی می شدم که تا 24 ساعت به طول می انجامید. برای کنترل سردردهایم بایستی روزانه 8-7 قرص مسکن مصرف می کردم که آنها نیز تأثیر چندانی در سردردم نداشتند.
تا اینکه در حین جستجو در اینترنت با دستگاه سِفالی آشنا شدم. پس از یکماه کرایه دستگاه و مشاهده اثربخشی آن، اقدام به خرید کردم. این دستگاه، مسکن بسیار مناسبی برای سردردهای شدیدم بود. به طوریکه اکنون پس از گذشت 6 ماه، سردردهای شدید من از 8 بار در ماه به 2 بار در ماه ( آنهم بسیار خفیف) کاهش یافته است و به جای 24 ساعت، حداکثر 4-3 ساعت طول می کشد. 
مهمترین مزیت سِفالی برای من این بوده است که توانستم  مصرف ماهانه حدود 240 قرص مسکن را به طور کامل قطع کنم و این برایم بسیار ارزشمند است. در حال حاضر سِفالی را فقط یک روز در میان به منظور پیشگیری استفاده می کنم. درمقایسه با قبل می توانم بگویم تقریباً دیگر سردردی ندارم و این دستگاه برایم بسیار رضایت بخش بوده است.
با تشکر

 
آقای علیرضا اسدپور - شیراز ( پس از یک ماه استفاده):


با عرض سلام و ادب
من مدت 5 سال است که با میگرن دست و پنجه نرم می کنم. در این مدت هر روز سردرد داشتم. سردردهای شدیدی که می بایست روزانه 3-2 قرص سوماتریپتان و 4-3 قرص اکسدرین مصرف می کردم تا بتوانم سردردهایم را آرام کنم.
تا اینکه در حین جستجوی در اینترنت، با دستگاه سِفالی آشنا شدم. برای اطمینان از اثربخشی آن، تصمیم به یکماه کرایه گرفتم. اکنون که یک ماه از شروع درمان با سِفالی می گذرد، خوشبختانه مصرف ماهانه حدود 60 قرص سوماتریپتان من به صفر رسیده و داروی اکسدرین را به جای روزی 4 عدد، روزی 1 عدد مصرف می کنم.
من از عملکرد سِفالی بسیار راضیم چراکه توانسته است در عرض یکماه داروی مصرفی من را تا 75% کاهش دهد. علاوه بر این سردردهایم نیز دیگر شدت گذشته را ندارد. 

 

خانم یداللهی، 37 ساله، خانه دار از شیراز ( پس از یک ماه استفاده):


سابقه سردردهای من به دوران نوجوانی بر میگردد. حدود 25 سال است که دچار سردردهای میگرنی هستم. در طول هفته 4-3 بار سردرد می گرفتم . به دلیل عوارض داروها از مصرفشان اجتناب کردم. برای بهبود می بایست خود را در اتاق تاریک و بی صدا حبس می کردم و آنقدر درد را تحمل می کردم تا خوابم ببرد. 
تا اینکه یکماه پیش آگهی دستگاه سفالی را در یک مجله دیدم. پس از تهیه دستگاه طبق برنامه داده شده روزی 2 بار از برنامه پیشگیری استفاده نمودم. پس از گذشت تقریباً یک هفته از شروع استفاده، احساس کردم که سردردم را تسکین می دهد. به محض شروع درد از آن استفاده می کردم و درد متوقف می شد. در طول این مدت فقط 1 بار دچار سردرد شدید شدم.
من به عنوان شخصی که 25 سال است درگیر سردردهای میگرنی هستم از عملکرد دستگاه سفالی بسیار راضیم. با کمک آن، سردردهایم 70 درصد کاهش داشته است. امیدوارم با مداومت استفاده از دستگاه، برای همیشه از سردرد رهایی یابم.
 


 
خانم کاظمی، 31 ساله، کارمند شرکت گاز ( پس از یکماه استفاده):


حدود 10 سال است که دچار سردردهای میگرنی هستم و در یک سال اخیر، شدت آن بسیار افزایش یافته بود. به طوریکه هر روز سردرد های شدید داشتم که بدون مسکن قادر به تحمل آن نبودم. هر بار که سردردم شروع می شد بایستی قرص مسکن مصرف می کردم و چند ساعت درد را تحمل می کردم تا تسکین پیدا کند.
تا اینکه در اینترنت، درمان میگرن را جستجو کردم و به سایت دستگاه سِفالی برخوردم که در آن قید شده بود که می توان برای اطمینان از عملکرد دستگاه آن را کرایه کرد. تصمیم گرفتم آن را یکماه کرایه کنم. سفالی از روز دوم استفاده، سردردهای من را تسکین داد. هر روز از برنامه پیشگیری آن استفاده می کردم و شاهد اثربخشی بالای آن بودم. به طوریکه اکنون پس از گذشت یکماه، تعداد سردردهای من از 30 بار در ماه به 4 بار در ماه و با شدت بسیار کمتر از قبل، رسیده است. مصرف داروهای مسکنم از 20 قرص در ماه به 4 قرص در ماه گذشته رسید. 
پیش از استفاده از دستگاه سِفالی، اطمینان چندانی به نتیجه دادن و اثربخشی آن نداشتم اما اکنون، پس از گذشت یکماه می توانم بگویم که به کارایی آن ایمان آوردم چرا که توانسته است تا 80 درصد از تعداد سردردها و نیز داروهای مصرفی من را کاهش دهد.
با تشکر 
 
 


خانم طباطبایی- 31 ساله ، خانه دار از تهران (پس از 1.5 ماه استفاده):


سابقه سردردهای من به حدود 20سال پیش برمیگردد. از زمانی که مفهوم درد را فهمیدم سردرد را نیز حس کردم. اخیراً سردردهای من بسیار زیاد شده بود به طوریکه در هفته 5 روز سردرد داشتم که 2 روز آن بسیار شدید بود و گاهی تا 72 ساعت ادامه می یافت. در طول یکماه حدود 60 قرص مسکن مصرف می کردم تا سردردم تسکین پیدا کند. اما دیگر به دلیل بارداری قادر به مصرف مسکن نبودم و در نتیجه تسکینی برای سردردهایم نداشتم.
تا اینکه همسرم در حین جستجو در اینترنت با دستگاه سِفالی آشنا شد و تصمیم گرفتیم آن را برای یکماه کرایه کنیم. می توانم بگویم سِفالی از همان بار اول استفاده، سردردم را تسکین داد. در این مدت، هر زمان سردرد داشتم از آن استفاده می کردم و هر بار نیز سردردم برطرف می شد. علاوه بر این سِفالی شدت و مدت سردردهای من را نیز کاهش داده است. آن سردردهای رنج آور و بسیار شدیدِ من به جای 8 بار در ماه فقط 3-2 بار تکرار شده و به جای 3 روز نهایتاً به کمک سِفالی پس از 1 روز برطرف شده است. از نظر من سفالی دستگاه مؤثری برای سردردهایم بوده و توانسته تا 40 درصد از آن را کاهش دهد.
در آخر توصیه ام به خانمهای باردار این است که سِفالی را امتحان کنند، چراکه از نظر من، تنها راه ایمن برای کمک به سردرد در دوران بارداری، دستگاه سفالی است.


 
خانم آیه کریمایی - 31 ساله از نوشهر (پس از 2 ماه استفاده):


من مدت 18 سال بود که سردردهای میگرنی شدیدی داشتم. هر روز صبح با سردرد شدید از خواب بیدار می شدم به طوریکه بیدار شدن بدون سردرد، برایم رویا بود. در این چند سال انواع داروها را استفاده کردم. روزی چند قرص مسکن مصرف می کردم و به علت تهوع شدید خیلی از داروها در معده من هضم نمی شد. روزهایی می شد که چند مسکن خوراکی و تزریقی مصرف می کردم تا بتوانم از پس امتحانات و کارهایم بربیایم. تأثیرات دارو برایم مقطعی بود و در این چند سال اخیر، شرایط برایم سخت تر شده بود به طوریکه از پس کارهای روزانه ام هم برنمی آمدم و به دنبال یک راه درمان به جز مصرف دارو بودم.
تا اینکه به معرفی خواهرم که خودشان نیز پزشک هستند، به پزشک متخصص مغز و اعصاب ، خانم دکتر عباسیون مراجعه کردم و در مطب ایشان با دستگاه سِفالی آشنا شدم. در حال حاضر که 2ماه است از این دستگاه استفاده می کنم، سردردهای من بیش از 50 درصد کاهش یافته و خیلی اوضاع بهتری دارم. علاوه بر این مصرف داروهایم حدود 70 درصد کمتر شده است. در این مدت احساس آرامش نسبی در زندگیم دارم و امیدوارم با تداوم استفاده از سِفالی، مصرف داروهایم کاملاً قطع شود.
لازم میدانم در آخر به تمام دوستانی که شرایطی مانند من و یا بدتر از من را دارند بگویم شما که راههای مختلفی را برای درمان سردرد خود رفته اید و جوابی نگرفتید، تهیه دستگاه سِفالی را به عنوان آخرین راه درمان خود قرار دهید. سِفالی ممکن است معجزه نکند اما اطمینان داشته باشید که بسیاری از سردردهای شما را کاهش می دهد.
با تشکر از خانم دکتر عباسیون که با روش پیشنهادی شان، باعث کاهش سردردهای من شدند.
 


ابراهيم حسين زاده - کارمند 48 ساله از تهران (پس از یکماه استفاده) :

من از حدود 15 سال قبل دچار سر دردهاي شديد تنشي در ناحيه جلو سر و پيشاني شدم كه در 95 درصد همراه با حالت تهوع شديد بود. انجام سي تي اسكن و ام .آر. آي از سر و پيشاني نيز چيز خاصي را نشان نداد و من مجبور بودم براي رفع سر دردهايم از مسكن هاي مختلف استفاده نمايم كه غالباً هم تاثير چنداني نداشت يا بسيار موقتي بود. حتي گاهي اوقات كه قرص مسكن جواب نمي داد از شدت درد مجبور بودم با مراجعه به پزشك و تزريق آمپول، درد را برطرف نمايم.
حدود يك ماه قبل كه مشغول جستجو در اينترنت بودم با اين عنوان برخوردم " چرا سر درد" و بطور تصادفي با دستگاه سفالي آشنا شدم. با توجه به سابقه سر دردي كه داشتم بسيار مشتاق شدم كه در اين خصوص تحقيق نمايم. سرانجام با مراجعه به شركت الكتروپزشك ابزار (جناب آقاي دكتر حبي) و انجام تست مربوطه بر آن شدم تا اين راه را نيز امتحان نمايم. 
شايد باورتان نشود که در این 15 سال هیچ ماهی را مانند این ماه با سردرد بسیار کم نگذرانده بودم. من كه در هفته حدود 10 تا 20 قرص مسكن مصرف مي كردم و تقريباً هر روز به نوعي دچار اين مشكل بودم اكنون پس از حدود يكماه استفاده از دستگاه نه تنها تعداد مصرف مسكن ها بسيار كاهش يافته (يك يا دو مسكن در يكماه) بلكه سردردهايم نيز هم از لحاظ تعداد و هم از لحاظ شدت حدود 98 درصد كاهش يافته است. من در اين مدت روزي دو بار و بعضي روزها يك بار از دستگاه استفاده كرده ام و از نتيجه آن راضي هستم و فكر مي كنم با ادامه درمان با اين دستگاه نتايج بهتري نيز حاصل شود.
 در آخر به تمامی كساني که دچار اين مشكل هستند پيشنهاد مي نمايم حتماً از اين دستگاه حتي براي يك بار هم كه شده استفاده نمايند.
 


امیرحسین میرزائیان – مترجم از تهران (پس از یک ماه استفاده) :

احتمالا بیشتر کسانی که به این سایت سر میزنند، میدانند میگرن ، وابسته شدن به مسکن ها، painkillers و استفاده بیش از حد از آنها (overdoes) و تغییر شکل یافتن میگرن در نتیجه استفاده مکرر و اجتناب ناپذیر از داروهای مسکن چیست. بیایید با حقیقت روبرو شویم. میگرن یکی از بیماری های فلج کننده است. 
مصرف روزانه مسکن من بالا بود. بارها سعی کرده بودم به بهانه تزریق بوتاکس و چیزهای دیگر آن را کنترل کنم، اما هیچوقت موفق نشده بودم. دیگر تسلیم مسکن ها شده بودم. همه شما میدانید که نتیجه تسلیم دارو های مسکن شدن چیست. باری، روزی خواهرم این سایت را به من معرفی کرد. پزشک معالجم  ، دکتر خسروی، ( همیشه قدردان هردویشان هستم) همیشه به من توصیه کرده بود که اگر میخواهم از سفالی و یا هر راه حل آلترناتیو دیگری جواب بگیرم باید مسکن ها را کنار بگذارم. 
امروز حدود  یک ماه است که از سفالی استفاده میکنم . نمیتوانم بنویسم که این دستگاه میگرنم را به کلی شفا داده ، اما کمکم کرده که از اوردوز هر روزه مسکن ها خلاص شوم. شدت و حتی تعداد سردردهایم را کاهش داده.  بدین صورت که سردرد های شدیدی که هر روز صبح به سراغم می آمد حالا به هفته ای دو الی سه بار با وابستگی به عوامل تنش زا و با شدت قابل تحمل  کاهش پیدا کرده است. برنامه شماره سه آن هم  برای بیخوابی جواب میدهد. 
 
اما حالا روی سخنم به کسانی است که ادعا میکنند سفالی زندگی شان را تغییر داده و دردشان را بهبود داده است. همه ما کسانی که از میگرن رنج میبریم میدانیم که  فقط خودمان درد همدیگر را میشناسیم  و اغلب از سوی سایرین درک نمیشویم. به نظرم اگر سفالی چیزی را به ما بخشیده حالا نوبت بخشیدن ماست. به آن هموطنانی فکر میکنم که سفالی میتواند از رنجشان کم کند اما پول خریدش را ندارند. ما باید به طریقی، از پر کردن تدریجی یک شماره حساب اعلام شده تا راه های سازمان یافته تر، به آنها کمک کنیم. حتی با خرید یک سفالی برای یک نفر، میتوانیم او را از رنجی که تجربه اش کرده ایم، رها کنیم. ما انعکاس تصویر همدیگر در آینه هستیم.  اگر میخواهیم دنیا جای بهتری برای زندگیمان شود ، از تصویر درون آینه شروع کنیم. من به حد توانایی مالی ام به دیگرانی که توان خرید سفالی را ندارند کمک خواهم کرد و این اولین گام کوچک در راه هدف بزرگمان خواهد بود. 


 
خانم قربان تنهائی - 27 ساله حسابدار از تهران (پس از 6 ماه استفاده):


سابقه سردردهای من به 6-5 سال پیش برمی گردد. هفته ای 3-2 بار دچار سردرد می شدم، که بدون مصرف مسکن، ممکن بود به تزریق سرم هم برسد و حداقل یک روز به طول بیانجامد. در این مدت برای تسکین سردردهایم از راههای مختلفی استفاده کردم، از قبیل ورزش، ماساژ، دوش آب سرد، آرام کردن ذهن. اما هیچکدام برایم مؤثر نبود. در مدت یک ماه، من حدود 12-10 قرص مسکن مصرف می کردم.
تا اینکه در مطب پزشکم معالجم "آقای دکتر بانکی" با دستگاه سِفالی آشنا شدم، که جا دارد در همین نامه از ایشان تشکر کنم.  سپس تصمیم به کرایه آن گرفتم. سِفالی از دفعه پنجم استفاده، شروع به کاهش سردردهای من کرد. 
در حال حاضر که 6 ماه از شروع استفاده از سِفالی میگذرد، سردردهای من به هفته ای 1 بار کاهش یافته و به محض شروع درد که از آن استفاده می کنم، باعث توقف سردردم می شود.
سِفالی توانسته است تا 70% جایگزین داروهای مصرفی ام باشد و تعداد آنها را از ماهی 12 عدد به ماهی 4 عدد کاهش دهد. در مجموع من به کمک این دستگاه توانسته ام 50 درصد از سردردهای آزاردهنده خود را برطرف کنم. 
در آخر به تمام افراد دچار سردردهای میگرنی و عصبی توصیه می کنم که دستگاه سِفالی را امتحان کنند چراکه حداقل مزیت آن، آرام کردن ذهن انسان و سبکی سر می باشد. همچنین استفاده از آن را به افراد پرمشغله برای کاهش استرس کاریشان پیشنهاد می کنم. 
 


خانم مهناز شفقت، 44 ساله از اهواز ( پس از 4 ماه استفاده) :


با عرض سلام و دعای خیر
من حدود 13 سال میگرن شدید داشتم. به طوری که به تمام متخصصین مغز و اعصاب شهرمان مراجعه کرده و بعد از استفاده از داروهای مختلف وقتی نتیجه ای نمی گرفتم مجبور می شدم دکترم را عوض کنم و باز هم عکس، ام آر آی و سی تی اسکن و در نتیجه داروهای دیگری. 
میگرن من به قدری حاد بود که در هفته 2 الی 3 روز سردرد داشتم و هر چه دارو میخوردم هیچ فایده ای نداشت و در آخر کار هم به بیمارستان و تزریق سرم و آمپول های مختلف و خواب آور می رسید که فقط بتوانم کمی بخوابم تا شاید سردردهایم کم شود. تهران، شیراز، اصفهان هرجا که می گفتند دکتر مغز و اعصابی هست که برای میگرن داروی خوبی دارد  مراجعه می کردم ولی باز هم بی نتیجه.
بعد از اینکه سردردهایم بیشتر شد طب سوزنی را هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشت. شدت سردردهایم به قدری بود که روی کار و زندگی ام خیلی تأثیر می گذاشت. یکی از دلایلی که مجبور شدم بعد از 16 سال از کارم استعفا بدهم همین میگرن بوده است. هرشب که می خواستم بخوابم پیش خود می گفتم خدایا می شود  یک روز صبح از خواب بیدار شوم و سردرد نداشته باشم؟ این سوال برایم به صورت یک آرزو بود. همیشه کیفم پر از قرصهای مسکن مختلف بود. جایی که می خواستم بروم اول کیفم را نگاه می کردم که مبادا قرص هایم را با خودم نبرده باشم. 
تا اینکه چندی پیش توسط یکی از دوستان همسرم به نام جناب آقای دکتر حمزه لویی که جا دارد در این نامه از ایشان تشکر و سپاس گزاری فراوان نمایم، با دستگاه سِفالی آشنا شدم و دستگاه سِفالی را خریداری نموده و با راهنمایی های صمیمانه و محبت آمیز تیم سِفالی ، استفاده از دستگاه به طور روزانه را شروع کردم. من در همان ماه اول نتایج مطلوب دستگاه را احساس کردم و الان که 4 ماه است از سِفالی استفاده می کنم، سردرد های من به حداقل رسیده و در طول یک ماه شاید یکبار سردرد جزیی داشته باشم که آن هم با استفاده از فقط یک قرص مسکن می توانم به کارهای روزانه ام ادامه دهم و دیگر نیاز به اتاق تاریک و محیط ساکت و خوردن انواع داروها ندارم. من از آقای دکتر حبی که همچون فرشته نجات به من و خانواده ام یک زندگی دوباره داده اند، تشکر می کنم. ایشان همیشه با حوصله و متانت تمام، صحبتهای مرا گوش کرده و من سلامتی ام را واقعاً مدیونشان هستم و امیدوارم که همیشه در پناه خداوند سربلند و پیرز باشید.
 


خانم اکرم سهرابفر – 54 ساله از کرج (پس از 20 ماه استفاده):


شروع سردرد های میگرنی من از 24 سال پیش بوده است. به محض قرارگرفتن در معرض بو و یا گرما، سردردم شروع می شد. سردردهای شدیدی که تا 12ساعت طول می کشید. احساس می کردم چشمهایم میخواهد از حدقه دربیاید. بایستی مدام کیسه یخ روی سرم می گذاشتم و از قرصهای مسکن استفاده می کردم که جوابگوی سردردم نبود.
بطور اتفاقی در مطب دکتر اشرفیان که متخصص مغز و اعصاب هستند با این دستگاه  اشنا شدم و حدود 20 دقیقه که تحت درمان این دستگاه قرار گرفتم این درد که همیشه بالای 12 ساعت طول می کشید تا آرام شود به آرامش کامل رسید و خیلی بهتر شدم. 
 اکنون که حدود 20ماه از شروع درمان با سِفالی می گذرد، سردردهایم بسیار خفیف و فاصله آنها بیشتر شده است. احساس می کنم سرم خیلی سبک شده است و گاهی اوقات حتی تا یکماه نیاز به استفاده از دستگاه ندارم و فقط از برنامه پیشگیری استفاده می کنم.
درحال حاضر 80% از سردردهایم کاسته شده است. اوایل نظرم این بود که قیمت دستگاه بالاست، وقتی اثر درمانی آن را دیدم مطمئن شدم که در مقابل عوارض جانبی دارو اصلاً گران نیست. 
اگر من به جای افراد مبتلا به سردردهای شدید مانند گذشته خودم بودم، حتی فرش زیر پایم را میفروختم تا بتوانم این دستگاه را تهیه کنم.
 


آقای دکتر س.ص- پزشک عمومی 42 ساله از بوشهر ( پس از 1 سال استفاده):

سابقه سردرد من به دوران کودکیم برمیگردد. تا یکسال پیش هفته ای 4-3 بار در هفته سردرد شدید داشتم که تا 72 ساعت به طول می انجامید و کارم را متوقف می کرد. گاهی اوقات تا یکهفته کامل زندگی من را مختل می کرد. داروهای مسکن تا حدودی مؤثر بود اما برای تسکین دردم کافی نبود حتی گاهی به تزریق دارویی هم می رسید.
تا اینکه از طریق یکی از مجلات پزشکی با دستگاه سِفالی آشنا شدم و بعد از مراجعه به سایت اینترنتی آن، تصمیم به یکماه کرایه نمودم. سِفالی از دفعه اول سردردم را تسکین داد. به کمک استفاده از این دستگاه، سردردهای 4-3 بار در هفته من به هر 10 روز یکبار و با شدت بسیار خفیف رسید. به محض شروع درد از آن استفاده میکنم و از تشدید سردردم جلوگیری می نماید.
در حال حاضر پس از گذشت 1 سال، سِفالی توانسته حدود 85 درصد از سردردهای من را کاهش دهد. اکنون تقریباً هفته ای 1 بار از آن استفاده می کنم. حتی 2 ماه از این یکسال را نیز بدون سردرد گذراندم. 
از نظر قیمت ریالی آن، باید بگویم من حاضر بودم برای سلامتی و رفع سردردهایم هر بهایی را بپردازم و به همه دوستان مبتلا به این درد توصیه میکنم حتماً این درمان جدید را امتحان کنند.


 
خانم نسرین قدیری - نویسنده، تهران ( پس از 3.5 ماه استفاده) :


بیش از سی سال بود که از سردردی مزمن و هولناک به اسم میگرن حاد کلاسیک رنج می بردم. اوایل که با حمله های رعد آسای آن آشنا نبودم از شدت درد دچار حالتهای تهوع شدیدی می شدم که گاهی تا سه روز ادامه داشت و در تمام این مدت سه روز می بایست در تاریکی مطلق و سکوت استراحت می کردم و قادر به هیچ فعالیت دیگری نبودم. پس از مراجعه به پزشکان مختلف، سرانجام دریافتم که به محض شروع علائم درد میگرن، باید قرص مخصوص دردهای میگرنی را بخورم و نیم ساعت بعد از آن قرص دیگری مصرف کنم. پس از گذشت چند سال، یک نوع قرص تبدیل شد به سه عدد قرص متفاوت! مصرف قرصها دردم را تسکین می داد ولی عوارض جانبی آن مثل گیجی، عدم تمرکز حواس و بخصوص این اواخر فراموشی های پی در پی رنجم می داد. از سوی دیگر به محض گرم شدن هوا، دردها بیشتر می شد و همچنین در مسافرتها، میهمانیها و یا انجام هر نوع خرید روزانه، میگرن کذائی به سراغم می آمد. چیزی که بیش از همه رنجم می داد، وابستگی شدیدی بود که به قرصها پیدا کرده بودم. اگر به میهمانی، مسافرت، خرید، حتی عیادت می رفتم، بارها و بارها درون کیفم را بازرسی می کردم که مبادا قرصها را فراموش کرده باشم. 
تا اینکه حدود سه ماه و نیم پیش، شوهرم با بسته ای که زیر بغل داشت وارد خانه شد و دستگاه ظریف و شفابخش سِفالی را به من هدیه داد. با ناباوری تمام و برای اینکه دل او را نشکسته باشم، شروع به استفاده از آن نمودم. اغراق نمی کنم، اما از آن به بعد به معجزه ایمان آوردم. سِفالی برای دردهای بی پایان من یک معجزه بود. من که در ماه حداقل 5 یا 6 بار مجبور به مصرف قرصهای ضد درد بودم، پس از دو هفته تعداد قرصها به 3یا 4عدد و پس از یک ماه و نیم به یک عدد رسید. اکنون حدود دو ماه است که هیچ قرصی مصرف نمی کنم. به محض شروع علائم سردرد، سِفالی را بر پیشانیم می گذارم. هر چند درد به طور کامل از بین نمی رود اما آنقدر خفیف می شود که نیازی به مصرف قرص ندارم. از آنجا که شغل من نویسندگی است، در موقع نوشتن احساس می کنم که سرم آزاد شده است و هیچ نگرانی و دلهره ای در وجودم نیست که هر آن میگرن شروع و مانع نوشتن من شود. بیشتر اوقات ضمن استفاده از سِفالی، به نوشتن ادامه می دهم، چون به تازگی به ضربه های ریتمیک و شفابخش آن عادت کرده ام و دیگر آنرا به چشم یک وسیله پزشکی و یا به عنوان یک ضد درد نگاه نمی کنم. سِفالی برای من وسیله ای مقدس و معجزه گر است که او را مثل یک دوست خوب و صمیمی، دوست می دارم و در نگهداری و بهداشت آن، حداکثر کوشش خود را به خرج می دهم. روحیه خوب و تازه ام را مدیون شما می باشم و به خاطر رهایی از دردهای مزاحم و مزمن سی ساله، از ایشان سپاسگزارم. 
با ارادت و احترام 
نسرین قدیری 
 

دکتر سعید نعمتی- دندانپزشک ، تهران ( پس از یکسال استفاده) :


بیشتر از 10 سال بود که به سردرد های میگرنی دچار بودم. در طول یک ماه 10 بار سردرد شدید داشتم که می بایستی 3 قرص مسکن مصرف می کردم تا اینکه سردردم  بعد از 4-3 ساعت کاهش بیابد. علاوه بر دارو برای درمان سردردم، ماساژ درمانی را هم امتحان کردم اما فقط باعث کاهش موقت درد در من می شد. تا اینکه در هنگام جستجو برای درمان سردرد در اینترنت با دستگاه سِفالی آشنا شدم. در ابتدا باور نداشتم که سِفالی بتواند کمکی به درمان سردردم کند. اما پس از توضیحاتی که دریافت کردم و مطالعات و تجربه شخصی، آنرا وسیله ای مؤثر یافتم. پس از گذشت یکماه از تهیه آن، کاهش سردردم را احساس کردم. 
به کمک سِفالی سردردهای ماهی 10 بار من به ماهی 2-1 بار رسید و حتی بعضی از ماهها را بدون سردرد گذراندم. علاوه براین تعداد داروهای مصرفی، شدت و مدت سردردهایم به میزان 75-50 % کاهش یافته است. اخیراً سفالی را فقط هفته ای یکبار برای پیشگیری از سردردم استفاده می کنم. 
به نظر من سفالی سالمترین و کم خطرترین راه برای درمان سردرد است. 
با تشکر 


 
خانم نیک عهد - معلم، 32 ساله از تهران ( پس از 6 ماه استفاده) :


چند سالی بود که من دچار سردردهای بسیار شدید عصبی بودم. هفته ای 3-2 بار سردرد شدید و به همین تعداد سردرد خفیف داشتم. تمامی روزهای من با سردرد همراه بود و بدون مصرف قرص مسکن، تخفیف نمی یافت. داروها و روشهای متعددی را امتحان کرده بودم اما هیچکدام جوابگو نبود. زمان سردرد هر 2ساعت یکبار می بایستی داروی مسکن مصرف می کردم به طوریکه در طول یکماه حدود 100 قرص مسکن می خوردم. 
تا اینکه از طریق یکی از آشنایان با دستگاه سِفالی آشنا شدم. از همان هفته اول تأثیرش را در تسکین سردردم احساس کردم. پس از استفاده از آن گاهی اوقات فقط دچار سردرد های خفیف می شدم که دیگر نیازی به مصرف دارو نداشت. مصرف ماهانه حدود 100 قرص مسکن من به 1یا 2 قرص رسید. در حال حاضر یک ماه و نیم است که دیگر سردرد ندارم. سِفالی توانسته است 95% از سردرد های من را کاهش دهد. 
از نظر من این دستگاه یک معجزه و بهترین هدیه برای تمامی عزیزانی است که دچار سردرد هستند. 
با تشکر از تهیه کنندگان این دستگاه ارزشمند 

 
خانم حاج میرصادقی - 46 ساله از قزوین ( پس از 4 ماه استفاده):


سابقه سردرد من  به 15 سال پیش برمی گردد. من در طول یکماه 4 بار دچار سردرد شدید میگرنی می شدم که هر کدام 2 الی 3 روز طول می کشید. می بایستی روزانه 2 قرص یعنی در ماه 60 قرص مصرف می کردم. من دبیر هستم و این داروها به علت خواب آور بودن روی شغلم اثر منفی می گذاشت. 
تا اینکه در مطب پزشکم خانم دکتر عباسیون با دستگاه سِفالی آشنا شدم و پس از 3 بار تست که شاهد تسکین سردردم بودم، اقدام به خریداری آن نمودم. 
اکنون که بیش از 4 ماه است  از دستگاه استفاده می کنم، مصرف ماهانه 60 قرصِ من، کاملاً قطع شده است . دیگر سردرد هایم شدید نیست. در حال حاضر سِفالی را هفته ای 2 بار برای پیشگیری از سردرد استفاده می نمایم. 
دستگاه سِفالی توانسته است تا کنون 80 درصد از سردردهای من را کاهش دهد. 
با تشکر از کسانی که در ورود این دستگاه به کشور سهیم بودند. 


 
خانم رادمند، 26 ساله ، گرمسار (پس از یکماه استفاده) :


 من مدت 10 سال است که به سردرد مبتلا هستم. در طول ماه معمولاً 15 روز دچار سردرد می شدم که بدون داروی مسکن ممکن بود تا 3-2 روز ادامه پیدا کند. تا اینکه از طریق اینترنت با دستگاه سِفالی آشنا شدم و برای اطمینان از اینکه در سردرد من نیز مؤثر است یا نه ، آن را به مدت یکماه کرایه کردم. دو هفته اول روزی 2 بار از برنامه پیشگیری و بعد از آن روزی یکبار از آن برنامه استفاده کردم. در دفعات اولیه استفاده از سِفالی حالت تهوع شدیدی به من دست داد. اما طبق دستور استفاده همچنان ادامه دادم. از بار دوازدهم احساس کردم سردردم در حال تسکین یافتن است. در حال حاضر که یکماه از استفاده سِفالی می گذرد، دیگر سردردهای من شدت و مدت گذشته را ندارند. برنامه پیشگیری به بهبود سردردهایم کمک بسیاری کرده است. سردردهایم بسیار خفیف شده اند و دیگر مانند قبل، طولانی نیستند. 
علاوه براین مصرف داروی مسکن من از 12 قرص در ماه به 5 قرص در این ماه کاهش یافت. در مجموع من از دستگاه سِفالی راضی هستم چراکه به کمک آن توانسته ام در عرض یکماه 30 درصد از سردردهایم را کم کنم. امیدوارم تداوم استفاده از آن به قطع کامل سردردهایم منجر شود. 
با تشکر از افرادی که این دستاورد نوین پزشکی را برای کمک به هموطنان عزیز وارد کشورمان کردند.


 
خانم باقرزاده  25 ساله از بندرعباس ( پس از ده ماه استفاده) :

من حدود 5 سال است که دچار میگرن عصبی هستم. یک سال کامل دارو مصرف کردم و هیچ جوابی نگرفتم. تا زمانی که دارو مصرف می کردم حالم خوب بود به محض قطع دارو سردرد م شروع می شد.
سردردم به حدی رسید که میزان فعالیتم خیلی کم شده بود و قادر به مطالعه حتی یک ساعت در روز نبودم و در طول روز آرزویم این بود که سردردم قطع شود .ولی بعد از استفاده از این دستگاه حتی بعد از 8 ساعت کار در اداره باز هم توان 4 ساعت مطالعه در شبانه روز را دارم.  در حال حاضر هم دانشجو و هم کارمند و هم دارای یک فرزند سه ساله هستم .
اکنون که10 ماه است  از این دستگاه استفاده میکنم،  حدود 80 درصد از سردردهای من کاسته شده است.  فعالیتم سه برابر شده و خدا را شاکرم که دیگر از آن سردردهای شدید خبری نیست  .
با آرزوی توفیق الهی 

 
خانم قادری – 44 ساله از تهران ( پس از یکماه استفاده) :


من از دوران نوجوانی مبتلا به سردرد میگرنی بوده ام که در 8-7 سال اخیر بسیار شدید شده بود. به طوریکه هر روز با سردرد از خواب بیدار می شدم و رفته رفته شدت آن بیشتر می شد و حتی گاهی به حالت تهوع هم می رسید. من می بایستی هر روز قرص مسکن مصرف می کردم. 
تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با دستگاه سِفالی آشنا شدم و تصمیم به کرایه آن گرفتم. طبق برنامه داده شده روزی 2 بار از برنامه پیشگیری آن استفاده کردم. در دفعات اولیه استفاده، اثربخشی بالایی از آن ندیدم اما همچنان به استفاده ادامه دادم. سِفالی توانست در عرض یکماه، مدت، شدت و تعداد سردردهایم را به میزان 80 درصد کاهش د هد. در حال حاضر سردردهای هر روزه من به 4 بار در ماه و آنهم شدت بسیار کم رسیده است. میزان قرص مصرفی من در این مدت از 30 عدد در ماه به 4 عدد رسید. علاوه بر این به کمک سِفالی توانستم برنامه خوابم را منظم کنم. 
سِفالی آرامش را به زندگی من هدیه کرد. اکنون می توانم به راحتی و بدون سردرد به کارهای روزمره و خانواده ام رسیدگی کنم. 
با تشکر از افرادی که در معرفی و ارائه این دستگاه سهیم بودند.


 
خانم خلیلی، 42 ساله ، دماوند (پس از 2 ماه استفاده) :

من چندین سال است که به سردردهای میگرنی دچارم که در 7-6 سال اخیر بسیار شدید شده بود. درماه 2 بار دچار سردرد شدید می شدم که حتی خوردن قرصهای مسکن متعدد و مختلف، هیچ تأثیری در کاهش سردردهایم نداشت و تا 3-2 روز درد همراه من  بود. 
تا اینکه از طریق اینترنت با دستگاه سِفالی آشنا شدم و تصمیم گرفتم آن را به مدت یکماه کرایه کنم. در سه هفته اول، سِفالی اثری در بهبود سردرد من نداشت، و حتی باعث تشدید آن نیز شد. 
از هفته چهارم، سِفالی شروع به تسکین سردردهایم کرد. در ماه گذشته اصلاً سردرد نداشتم به جز 2 مورد خفیف که پس از استفاده از سِفالی برطرف شد. در حال حاضر روزی یکبار فقط  برای پیشگیری استفاده می کنم. 
اکنون پس از گذشت 2 ماه، 70% از مدت و شدت سردردهایم برطرف شده است و دیگر دارو مصرف نمی کنم. وقتی به آن سردردهای شدید و آزار دهنده فکر می کنم، سِفالی را واقعاً با ارزش  می بینم. 
با تشکر از زحمات و پیگیری شما


 
خانم کرباسی، 41 ساله، مشاور انجمن ام اس خراسان رضوی (پس از یکماه استفاده) :


من از 15 سالگی مبتلا به میگرن بودم که پس از بیماری MS این سردردها در من تشدید شد. به طوریکه 8 بار در ماه دچار حملات شدید می شدم که به حالت تهوع می رسید. پس از خوردن 2 قرص مسکن و گذشت 8-7 ساعت سردردم رو به بهبود می رفت. 
در کنگره ام اس با دستگاه سِفالی آشنا شدم و آن را به مدت یکماه کرایه کردم. به محض شروع حمله میگرنی از آن استفاده نمودم و در همان بار اول، سردردم را برطرف کرد. در  دو هفته اول هر روز از برنامه پیشگیری آن استفاده می کردم. الان 15 روز است که دیگر دچار حمله میگرنی نشده ام و فقط برای رفع سنگینی سر و رفع خستگی از آن استفاده می کنم. 
من از عملکرد این دستگاه بسیار راضی هستم. زیرا حملات شدید میگرنی من که 8بار در ماه بود، فقط یکبار اتفاق افتاده است. علاوه بر این مصرف قرص مسکنم از 12-10 قرص در ماه به 1 قرص رسید. 
از نظر من  دستگاه سِفالی، یک پدیده واقعاً ارزشمند است زیرا  شدت ، تعداد و مدت سردردهای 26 ساله من را 90% کاهش داده است. از دید من قیمت آن ارزش این را دارد که دیگر درد نکشم.
 


خانم کاظم پور- 31 ساله، کارمند بانک ملی (بعد از یکماه استفاده):

 حدود یکسال و نیم است که به علت فشار کاری تحت درمان روانپزشک هستم. پس ازMRI ، میگرن تشخیص دادند و گفتند بایستی تا آخر عمر روزی 7 قرص مسکن و آرامبخش مصرف کنم. روزی 3-2 ساعت سردرد بسیار شدید، حساسیت به صدا و نور داشتم. بدنبال یک گوشه ساکت می گشتم و آنقدر سرم را فشار می دادم که احساس درد می کردم. تا اینکه با دستگاه سِفالی آشنا شدم و آن را یکماه کرایه کردم. در این مدت فقط مواقعی که احساس میکردم سردردم در  حال شروع شدن است، از برنامه پیشگیری استفاده می کردم. پس از استفاده، دیگر سردرد شروع نمی شد. پس از 20 دقیقه درمان، گویی از خواب بیدار شده بودم و احساس سبکی می کردم. اکنون که یکماه از استفاده از دستگاه می گذرد، دیگر نیازی به مصرف دارو ندارم و در یک هفته گذشته اصلاً سردرد نگرفته ام. با وجود استرسهایی که در این مدت در زندگی ام پیش آمد، به کمک دستگاه سِفالی، زندگی بسیار آرامی داشتیم. من از سِفالی راضی هستم چراکه نه دیگر دارو مصرف می کنم ، نه تحت فشار و استرس هستم و بخاطر نبود فشار، در خانه نیز با فرزندانم مشاجره ندارم و بالاخره از اسارت سردردهایم که می بایست خودم را در اتاق حبس می کردم، رهایی یافتم.
 حتی دختر 11ساله ام که به دلیل سرماخوردگی سردرد شدیدی داشت، یکبار از دستگاه استفاده کرد و سردردش رفع شد. همسرم نیز سردردهای شدید میگرنی داشت که 5 ساعت به طول می انجامید و همراه با حالت تهوع و سرگیجه بود. در 5 بار اول استفاده از دستگاه، از آن جواب نگرفت اما با اصرار من ادامه داد و از دفعه ششم شاهد تأثیر آن در سردردهایش بودیم. سردردهایش با شدت بسیار کمتر از گذشته و بدون حالت تهوع و سرگیجه است. او با احساس شروع سردرد بلافاصله از سِفالی استفاده میکند. به کمک این دستگاه او نیز از مصرف مسکن بی نیاز شده است. دستگاه سِفالی با اثر معجزه آسای خود، به زندگی خانوادگی ما آرامش را هدیه کرد. من این دستگاه را به کلیه افرادی که از سردرد رنج می برند، توصیه میکنم. با تشکر از راهنمایی های آقای دکتر که مرا با این دستگاه آشنا کردند.

 
خانم سلیمانی- کرج (پس از 10 ماه استفاده):

بسمه تعالی
 
با سلام و درود خدمت بزرگ مردان و زنان دانشمند ایرانی چه در گذشته، حال و یا آینده
 
سلام به کسانی که این دل نوشته را می خوانند. من از خیلی سال پیش سردردهای شدید میگرنی و عصبی داشتم. هر درمانی که استفاده می کردم، نتیجه ای نداشت. فقط با مصرف کردن آرامبخش همیشه در خواب بودم. تا اینکه یکسال قبل سکته مغزی کردم. حالم بسیار بد بود و سردردهایم نیز پس از آن خیلی بیشتر شده بود. یک روز که برای چکاپ نزد پزشکم آقای دکتر اشرفیان رفتم، دستگاه سِفالی را برایم تجویز کرد که برایم همانند یک معجزه بود.
 
به لطف خدا و این دستگاه، در حال حاضر دیگر از دارو استفاده نمی کنم و از سردردهای قدیمی من هیچ خبری نیست. خوردن روزی 10 الی 15 قرص مسکن برایم به خاطره تلخی از گذشته تبدیل شده است.
 
لازم به ذکر است که پسرم وقتی از ورزش بر میگردد و یا وقتی زمان امتحانات دچار استرس است از سِفالی استفاده میکند و نتیجه خوبی می گیرد. این نامه را برای کسانی نوشته ام که از خوردن قرص و سردردهای شدید، رنج می کشند. ان شاء الله که شما نیز از این دستگاه استفاده کرده و از سردردهای خود رهایی یابید.
 
در آخر برای آقای دکتر که یک فرشته رحمت برای درد من شدند، دعای خیر می کنم.
 
خواهر شما
 
م. سلیمانی


 
خانم اسدی- 29 ساله ، تهران (پس از 1ماه استفاده) :

 
با سلام
 
حدود 5 سال است که دچار بیماری میگرن هستم و در واقع این اواخر شدت سردردهایم به قدری رسیده بود که از هر روش پیشنهادی که بهم می شد استفاده کردم. از بهترین داروها گرفته تا درمان های گیاهی و حتی بوتاکس ولی سردردهایم همچنان ادامه داشت، تا اینکه به طور اتفاقی و در یک مجله با دستگاه سِفالی آشنا شدم و برای کسب اطلاعات بیشتر هم از اینترنت و هم از طریق تماس با نمایندگی پیگیر قضیه شدم و درست زمانی که سردرد خیلی شدیدی داشتم تست رایگان دستگاه را انجام دادم،  و حتی با یکبار استفاده از دستگاه نتیجه مطلوبی گرفتم و سردردم تقریباً قطع شد ولی باز هم به نتیجه این درمان موقت اکتفا نکرده و دستگاه را برای یک ماه اجاره کردم. در مورد احساسی که در تست اول داشتم می توانم بگویم که هم ترس بود و هم رضایت. چون از عواقب و تأثیری که این دستگاه بر سرم می گذاشت تا حدودی مطمئن نبودم. اما شدت سردردم به قدری بود که حاضر شدم این ریسک را بکنم.
 
در حال حاضر که یک ماه از استفاده از سِفالی می گذرد، شدت و تعداد سردرد هایم از هفته ای 3-4 بار به ماهی 3 بار کاهش پیدا کرده است و امیدوارم این درد ها کمتر و کمتر بشوند زیرا به بهبود بیماریم خیلی امید دارم. من به تمامی دوستانی که دچار این بیماری هستند پیشنهاد میدهم حتی یکبار هم شده از این دستگاه استفاده کنند و از عذاب این بیماری خلاص شوند.
 
در انتها از جناب آقای دکتر به خاطر راهنمایی هایشان تشکر می کنم.
 


دکتر فرهاد سرابندی- متخصص اطفال (پس از 1 ماه استفاده):

بنده از 17 سال پیش مبتلا به سردرد تنشی بوده ام که از حدود هفت سال پیش به صورت مداوم سردرد داشته ام. از یکماه پیش با دستگاه سِفالی از طریق خانم دکتر تقاء آشنا شده ام. در 15 روز اول، روزی یکبار و بعد از آن فقط موقع شروع سردرد از برنامه 1 استفاده می کردم. استفاده از این دستگاه در زمان اوج و پیک سردرد موجب تخفیف درد در من می شود.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*