کتاب راهنمای کامل زوجین در رابطه همسرانه مشاهده عکس بزرگتر

کتاب راهنمای کامل زوجین در رابطه همسرانه

امروزه رابطه‌ی جنسی به یکی از ابعاد اساسی زندگی زناشویی تبدیل شده و دیگر ابعاد را نیز تحت تأثیر قرار داده است. انسانها با انتخاب همسر مناسب، تشکیل یک خانواده‌ی موفق و برقراری رابطه‌ی جنسی صمیمانه، متعهدانه و دو طرفه، می‌توانند بهترین لذتها را از این رابطه کسب نمایند.

2555

جدید

95,000 ریال

توضیحات

کتاب راهنمای زوجین در رابطه همسرانه

امروزه رابطه‌ی جنسی به یکی از ابعاد اساسی زندگی زناشویی تبدیل شده و دیگر ابعاد را نیز تحت تأثیر قرار داده است. انسانها با انتخاب همسر مناسب، تشکیل یک خانواده‌ی موفق و برقراری رابطه‌ی جنسی صمیمانه، متعهدانه و دو طرفه، می‌توانند بهترین لذتها را از این رابطه کسب نمایند. لذت جنسی بزرگترین و زیباترین لذت جسمانی و عاطفی می‌باشد که انسانها در بدن خود احساس می‌کنند، حال آن که در همه‌ی انسانها وجود داشته و جایگاه دنیوی انسان‌ها هیچ مزیتی در آن ایجاد نمی‌کند.

لذت جنسی در همه انسان‌ها وجود دارد، اما برخی آگاهانه‌تر به آن می‌پردازند و برخی کمتر به آن توجه می‌کنند. فقط یک موضوع می‌تواند کسب لذت جنسی در انسان‌ها را افزایش دهد و آن برخوردداری از آگاهی نسبت به آن است. کسی که این نیاز را بهتر بشناسد و با روش‌های ارضای آن آشنا شود، لذت جنسی را در سطح بالاتری درک نموده و از آن بیشتر لذت می‌برد. ........

راهنمای زوجین

نقد و بررسی کاربران