کتاب تربیت جنسی فرزندان مشاهده عکس بزرگتر

کتاب تربیت جنسی فرزندان

چنانچه از والدین سؤال شود که چرا به تربیت جنسی فرزند خود اهمیت می‌دهند، ممکن است وقوع انحرافات جنسی، ابتلا به بیماری‌های آمیزشی، تخریب‌های عاطفی و اجتماعی، بارداری ناخواسته و سقط جنین، و یا گناه و سرپیچی از دستورات خداوند را عنوان نمایند و یا والاترین هدف والدین از تربیت جنسی فرزندان آن است که فرزندان خود را طوری بزرگ کنند

2558

جدید

140,000 ریال

توضیحات

کتاب تربیت جنسی فرزندان

اهمیت مسئله

کتاب تربیت جنسی فرزندان

چنانچه از والدین سؤال شود که چرا به تربیت جنسی فرزند خود اهمیت می‌دهند، ممکن است وقوع انحرافات جنسی، ابتلا به بیماری‌های آمیزشی، تخریب‌های عاطفی و اجتماعی، بارداری ناخواسته و سقط جنین، و یا گناه و سرپیچی از دستورات خداوند را عنوان نمایند و یا والاترین هدف والدین از تربیت جنسی فرزندان آن است که فرزندان خود را طوری بزرگ کنند.

که در سنین بزرگسالی از شخصیتی سالم و نیکو برخوردار باشند و با پیروی و استعانت از درگاه الهی، ازدواجی سالم و موفق مملو از صمیمیت عاطفی، جنسی و معنوی داشته باشند و در کنار همسر و فرزندان خود یک زندگی سالم، شاد و موفق را تجربه نمایند.

برای شما که به تربیت جنسی فرزندانتان اهمیت می‌دهید

 

ساختار کتاب

این کتاب با هدف ایجاد شخصیت جنسی سالم برای فرزندان، از همان آغاز طفولیت تا زمان بزرگسالی تدوین شده است. مهمترین ویژگی این کتاب آن است که برای هر یک از مباحث، مثال‌ها و گفتگوهای کاربردی و بعضاً واقعی بین والدین و فرزندان ارائه نموده که می‌تواند راهنمای علمی بسیار خوبی، در کنار نظریه‌های علمی بیان شده در آن، برای والدین باشد.

این مثال‌ها با شبیه‌سازی زیبایی از ارتباط بین فرزند و والدین، شما را آمادۀ انواع و اقسام گفتگو با فرزندان بر سر مباحث جنسی می‌نماید. از دیگر ویژگی‌های این کتاب، نگاه علمی و نظری آن به موضوع است. در این کتاب، نظریه‌های علمی بر حسب ضرورت، با زبان قابل فهم برای خوانندگان عزیز آورده شده است تا مبنای علمی مباحث برای آنها روشن شود.

نقد و بررسی کاربران