پشتی طبی باراد مشاهده عکس بزرگتر

پشتی طبی باراد

زندگی انسان ها در گذشته با تحرک همراه بود.... امروزه حدود 6 تا 9 ساعت از روز را روی صندلی می نشینیم یعنی 31 سال از زندگیمان را می نشینیم آیا بدن ما برای زندگی مدرن امروزی ساخته شده است؟ آیا می دانید نشستن طولانی مدت می تواند به اندازه سیگار کشیدن خطرناک باشد؟

2016

جدید

750,000 ریال

توضیحات

ویدیوی مربوط به پشتی طبی باراد:

پشتی طبی باراد

ویژگی ها:

 ·        جلوگیری از کمردرد ناشی از استقرار اشتباه ستون فقرات و جلوگیری ار انحنای غیر متعارف ستون فقرات که در طی نشستن های طولانی بوجود می آید.


·        جلوگیری از قوز پشت

·        دردراز مدت جلوگیری از آرتروز گردن

·        عملکرد دستگاه عصبی را بهبود می بخشد وباعث گردش خون بهتر می شود.

·        تسکین درد های ستون فقرات و مفاصل که در گذشته بوجود آمده است.

·        کاهش خستگی مفرط کاری و افزایش راندمان در حین کار

·        افزایش سلامت و آسایش و راحتی رانندگان و کاربران صندلی اداری

·        کاهش استهلاک جسمی وافزایش سلامت و در نتیجه صرفه جویی در هزینه های درمان

·        کاهش هزینه ها جهت خرید صندلی با اصول ارگونومیک

·        قابلیت تعویض وشستشوی روکش پارچه ای

·        خاصیت نانو و ضد عرق بودن روکش پشتی طبی باراد

محصولی متفاوت................ با کارایی بالا برای کسانی که به سلامت خود اهمیت می دهند

 

توضیحات:

زندگی انسان ها در گذشته با تحرک همراه بود.... امروزه حدود 6 تا 9 ساعت از روز را روی صندلی می نشینیم یعنی 31 سال از زندگیمان را می نشینیم آیا بدن ما برای زندگی مدرن امروزی ساخته شده است؟ آیا می دانید نشستن طولانی مدت می تواند به اندازه سیگار کشیدن خطرناک باشد؟

 

ویژگیهای پشتی طبی باراد

جلوگیری از کمر درد با پشتی طبی به نشین تنها پشتی دارای تائیدیه و دو گواهی ثبت اختراع محصولی جدید از گروه نوآوران باراد.

آیا می دانید صندلی که هم اکنون بر روی آن نشسته اید می تواند خطرناک باشد؟ نشستن فرایندی کاملا طبیعی است اما چرا این عملکرد طبیعی می تواند مخاطره آمیز باشد. شاید بدن ما برای زندگی تا این اندازه تکنولوژی زده مهیا نشده باشد، متخصصان ستون فقرات، قریب به اتفاق، نشستن های طولانی مدت را عامل بسیاری از مشکلات ستون فقرات می دانند.

در هنگام نشستن، انتهای ستون فقرات شما فشرده می شود و فشار اضافی روی بخش پایینی کمر وارد می گردد. با در نظر گرفتن فشار نیروی جاذبه، می توان حدس زد که چرا کمر درد دومین عامل مراجعه به پزشکان در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه می باشد. گروه نوآوران باراد با همکاری جمعی از مخترعان، پزشکان طب کار و متخصصان ستون فقرات موفق به ساخت پشتی طبی شده اند که می تواند برآیند فشار وارده بر ستون فقرات شما را کاهش دهد و به نوعی تمام صندلی های معمولی را ارگونومیک سازند.

پشتی طبی باراد

 

اهمیت

استفاده درست از اعضای بدن در حفظ ظاهر و زیبایی شما بسیار موثر است. کمر درد اولین عامل غیبت در سر کار و دومین دلیل مراجعه مردم به پزشک است. حدود 90 درصد کمر درد ها به شرایط مکانیکی، اسکلتی و عضلانی نسبت داده می شود که ناشی از استقرار اشتباه ستون فقرات در حین راه رفتن، خوابیدن و نشستن های نادرست ایجاد می شود. اما بهترین راهکار برای مقابله با این مشکل چیست؟


 استفاده از پشتی های طبی استاندارد که باعث پر شدن اصولی کمر و استقرار صحیح ستون فقرات در هنگام نشستن می شود. پشتی طبی باراد برای قرار گرفتن بر روی صندلی طراحی شده است. سایز این محصول آزاد است و طوری طراحی شده است که با تنظیم ارتفاع آن از کف صندلی برای افراد بالای 18 سال قابل استفاده می باشد. ساختار تیغه ای شکل و ظریف این محصول بنا به خاصیت خود در راستای عمود باعث می شود که شما با تکیه دادن به آن احساس راحتی آرامش بیشتری کنید، چرا که با توجه به وزن شما پشت به سمت عقب فرو رفته و تیغه های ان به هم نزدیک می شوند و گودی کمر را کامل و صحیح پر می کند. علاوه بر این از تمایل کمر برای انحراف به سمت چپ وراست و استقرار نا صحیح ستون فقرات در هنگام نشستن جلوگیری می نماید.


نحوه استفاده پشتی طبی باراد:

پشتی طبی را با کمربند مخصوص به صندلی بسته و روی صندلی بنشینید و آن را با قوس کمر خود هماهنگ کنید حال اگر صندلی شما دارای پیچ تنطیم است (پیچ بزرگ زیر صندلی) می توانید برای نرمی یا سفتی پشتی صندلی از آن استفاده کنید تا به بهترین حالت با توجه به وزن خود برسید. چنانچه صندلی شما دسته های قابل تنطیم دارد با توجه به فیزیک خود آن را تنطیم نمایید و نیز اگر از صندلی های گردون با مکانیزم سنکرون استفاده می کنید بهتر است از وضعیت عادی آن استفاده کنید.

نحوه استفاده در صندلی خودرو:

پشتی طبی را با کمربند مخصوص به صندلی بسته و روی صندلی بنشینید و آن را با قوس کمر خود هماهنگ کنید حال کمی پشتی صندلی خودرو را در راستای عمود بالا بیاورید تا به حالت راحتی برسید سپس موقعیت صندلی را نسبت به فرمان خودرو تنظیم کنید تا بهترین حالت بوجود آید. پشت شما باید صاف و چسبیده به صندلی باشد و ران و زیر پاها به صورت کامل با صندلی در تماس باشد (فراموش نکنید اولین وظیفه پشتی طبی این است که اجازه ندهد از جای درست خود خارج شوید.)

 

نکات مهم

در ساعتهای اولیه استفاده از پشتی کاملا احساس راحتی خواهید نمود ولی پس از آن بدلیل اینکه شما به حالت صندلی خود در دراز مدت کرده اید ممکن است باعث خستگی کمر شما شود در این حالت توصیه می شود که در چند روز نخستین استفاده از پشتی در یک ساعت حدود یک ربع پشتی را بردارید تا در دراز مدت به نشستن صحیح با پشتی طبی عادت نمایید.

 

نکات فنی و تخصصی

فشار وارد بر ستون فقرات در هنگام نشستن 3 برابر زمانی است که می ایستید. این فشار اضافه همراه با طرز نادرست قرار گیری ستون فقرات وساعات طولانی نشستن منجر به بیماریهایی مثل: آرتروز، درد عصب سیاتیک وفتق دیسک کمر می گردد. راه حل چیست؟ درباره سلامتی یک پیام: سلامتی مهمترین دارایی شماست، اگر تمامی جنبه های زندگی خود را وابسته به سلامت خود بدانید. هنگامی که شما سخت کار می کنید برای رسیدن به آرمانها و آرزوهای خود، ممکن است سلامتی خود را فراموش کنید.

پشتی طبی باراد سبب کاهش و تقسیم فشار در تماس کمر با صندلی گشته و موجب آسانی گردش خون می شود که این امر به نوبه خود از بی تحرکی و گرفتگی عضلات کمر جلوگیری می کند. در نتیجه احساس راحتی وآرامش را فراهم می سازد. محصولات موجود در بازار که اکثراً اسفنجی هستند بدلیل قطر زیاد آنها شما از پشتی صندلی زیاد می شود، فضای نشیمنگاه کم وزیر زانوها در حالت نشسته خالی می ماند علاوه بر این که محل تکیه گاه گردن خیلی عقب تر از کمر واقع می شود و موقع نشستن شما نمی توانید به صورت کامل گردن و پشت (فضای بین گردن وکمر) خود را به صندلی تکیه دهید ولی این پشتی به گونه ای طراحی شده است که با قرار گرفتن بر روی صندلی فضای نشیمنگاه تغییر نمی کند، زیر زانوها در حالت نشسته پر می ماند و محل تکیه گاه گردن در راستای ستون فقرات قرار می گیرد که این امر سبب استقرار صحیح ستون فقرات در هنگام نشستن بر روی صندلی می شود.

 

طبق آمار سازمان بهداشت جهانی:


     کمر درد دومین دلیل مراجعه به پزشک است.

    کمردرد سومین دلیل انجام جراحی هاست.

    کمردرد پنجمین دلیلی که افراد در بیمارستان بستری می شوند.

    کمردرد و سرطان هزینه های درمانی نسبتا برابری دارند.

    از هر 5 نفر 4 نفر در زندگی گاه از کمر درد رنج می برند.

  از هر10 نفر 3 نفر به کمردرد مزمن دچار هستند.

 

 

نقد و بررسی کاربران