ماساژور حرفه ای برقی بدن EmsiG مشاهده عکس بزرگتر

ماساژور حرفه ای برقی بدن MG110 EmsiG

در درون انسان نیرویی وجود دارد که می تواند التیام بخش باشد؛ بنابراین می توان از طریق ماساژ درمانی، موجی از الکتریسیته و پرتو التیام بخش را به کانون های انرژی شخص دیگر بفرستیم.

2072

جدید

2,665,000 ریال

توضیحات

نام فارسی : ماساژورحرفه ای برقی بدن نام Electric Body Massager

مدل: MG110

برند: EmsiG

شرکت سازنده : آلمان دارای تاییدیه از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

ماساژور حرفه ای برقی بدن

توضیحات

ماساژورحرفه ای برقی بدن

در درون انسان نیرویی وجود دارد که می تواند التیام بخش باشد؛ بنابراین می توان از طریق ماساژ درمانی، موجی از الکتریسیته و پرتو التیام بخش را به کانون های انرژی شخص دیگر بفرستیم.

در هر حال بیشتر انسانها این نیرو را به میزان کامل رشد نداده اند. در طی سالهای اخیر ثابت شده است که روش ماساژ درمانی در کمک به سلامتی اعضای بدن با موفقیت همراه بوده است و در صورت بکارگیری صحیح و مناسب از آن، همواره موثر خواهد بود. ماساژ درمانی نه تنها بطور طبیعی این مجاری را در زمانی که دچار گرفتگی هستند باز می کند، بلکه تا حدودی نیروی حیاتی مغناطیسی (شارژ کننده) را نیز از طریق مجاری به بدن می فرستد که مانند یک موج شوک آور شفادهنده عمل می کند.

برای کمک به درک سادگی روش ماساژ درمانی، لحظه ای را به یاد بیاورید که احساس کرده اید جریان برقی از سراسر اعصاب شما گذشته است و اثر آن بر روی اعصاب شما مشخص است (بطور مثال: هنگامی که ناگهان ترسیده اید و یا دندانپزشک شما گفته است نیاز به کشیدن دندان دارید و یا زمانی که چند رشته از موی شما کشیده شده است.) این احساس، معمولا از سراسر بدن شما عبور می کند. این مثال ها، بخوبی چگونگی انتقال انرژی حیاتی الکتریکی را در زمان انجام ماساژ درمانی نشان می دهد.

 

اهمیت:

معمولا انواع ماساژ با یک مکانیسم مشابه بر روی بدن اثر می گذارند. زمانی که ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد، تجمع مواد زائد از جمله اسیدلاکتیک می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود. ماساژ بطور عام و ماساژ سوئدی به طور خاص، به روش زیر اثر می گذارند:

گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود می بخشد.

مواد غذایی و اکسیژن تازه را به بافت های مزبور می رساند.

به خروج مواد سمی و بهبودی کمک می کند.

همچنین عضلات در حال کشش می توانند به رگ های خونی و اعصاب فشار آورده و با محدود کردن جریان خون باعث ایجاد درد شوند. با ماساژ دادن منطقه مورد نظر، به تدریج فشار عضله بر اعصاب درگیر کاهش یافته و درد کاهش می یابد.

همین مکانیسم در بهبود عضلات آسیب دیده نیز عمل می کند. علاوه بر این، ماساژ باعث افزایش “اندروفین ها” (نابود کننده های درد) و افزایش ترشح “هورمون سروتونین” (تعدیل کننده خلق و خوی) می شود. همچنین ثابت شده که ماساژ دادن، “هورمون استرس” (کورتیزول) را آزاد می نماید و به همین علت، ماساژ اغلب به عنوان یک درمان تکمیلی برای افرادی که سیستم ایمنی آنها بر اثر استرس تضعیف شده توصیه می شود.

 

ماساژدرمانی و ریلکسشن

این روش به تهیه ابزارهای مخصوص، دارو و هزینه نیازی ندارد. نیروهای قوی و شفادهندۀ حاصل از ماساژ درمانی باعث تجدید انرژی، زنده دلی و زیبایی می شود و بیماری و درد را از زندگی شما دور می کند.

بدن شما از آن دسته از نیروهای انرژی برخوردار است که ماه، ستارگان و خورشید در مکان های خود استفاده می کنند. این نیروها از طریق یک سیستم الکتریکی با کلیدهای فراوان راه انداز و کارانداز، کنترل می شود.

مدارهای اصلی در درون هر عضو، غده و عصب در جریان است. منتهی الیه یا کانون های فشار این مدارها در دست ها، پاها و قسمتهای دیگر بدن قرار دارد. با ماساژ دادن و به کار انداختن این کانون های فشار، نه تنها درد متوقف می شود بلکه نیروی شفابخشی از طریق خطوط الکتریکی که قبلا بسته بودند، به کلیه قسمت های بدن ارسال می شود. وقتی این مجاری حیاتی بسته باشند، غدد و اندام هایی که بد کار می کنند شما را به بیماری می کشانند.

 

 


 

 

ماساژ دادن راهی برای سالم سازی بدن

ماساژ یا مالش شیوه ای است که روی مجراهای اصلی و فرعی انرژی حیاتی، رگ های خون انسان، نقاط مناسب بدن برای طب سوزنی و محل های معین انجام می شود و با انجام آن از ابتلا به بیماری ها جلوگیری و به سالم سازی بدن کمک می شود.

ماساژ براساس نظریه طب سنتی چین و براساس اصول تشخیص مرض و معالجه آن، با تحلیل همه جانبه بیماری و حال مزاجی بیمار انجام می شود.

در ماساژ دادن از داروهای خوراکی بهره گرفته نمی شود؛ تأثیرات منفی بسیار کم است و بر بسیاری از بیماری ها آثار خوبی دارد. ماساژ دادن روشی ساده و آسان است، با این حال دامنه کاربرد آن بسیار گسترده است.

فواید ماساژ

از جمله فواید ماساژ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد آرامش

ایجاد طراوت و شادابی پوست

بهبود جریان خون در بدن

رفع چسبندگی بافت هایی مانند بافت عصبی، عضلانی و خونرسانی بهتر به عضلات

رفع خستگی

رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم های دردناک

کاهش استرس و تنش های روزانه

کاهش خطر ابتلاء به واریس

کمک به حفظ تناسب اندام و حذف چربی های اضافی بدن

کمک به درمان سیاتیک، کمر درد، آرتروز، تمدد اعصاب

کمک به رفع استرس و هیجانات روحی

کمک به رفع مشکلات بی خوابی و بد خوابی

ماساژ درمانی جهت کاهش تورمی که به علت جمع شدن آب زیر بافت به وجود آمده است.

نحوه اثر بخشی ماساژ

در زمان های قدیم یکی از مهمترین مناسک در حمام های عمومی مشت و مال دلاک بود.

و البته درمان بسیاری از مشکلات عضلانی و قولنج ها در آن زمان نیز مشت و مال دلاک ها در هوای دم کرده و بخار گرفته حمام بود.

این مشت و مال‌ها در واقع‌‌ همان ماساژ امروزی است که به روش‌های مختلف در سراسر دنیا انجام می‌شود و در گذشته نیز در چین، ایران، یونان، رم باستان و در بسیاری از فرهنگ‌های دیگر وجود داشته و سقراط نیز از ماساژ به عنوان هنر مشت و مال برای درمان بیماری‌ها نام برده است. اگرچه هنوز به صورت دقیق و علمی اثرات درمانی ماساژ بر بیماری‌ها مشخص نشده اما بعضی حتی ماساژ را به عنوان یک روش درمانی جایگزین برای تحریک سیستم ایمنی بدن به حساب می‌آورند ولی در هر حال تاثیر آن بر مشکلات اسکلتی و عضلانی با ریلکس کردن عضلات و تقویت گردش خون در آنها ثابت شده است.

ویژگی ها :

   برای کل بدن با سه کاربرد لاغری، درمانی و ریلکسیشن

   ریلکسیشن و درمان کننده دردهای شما با ویژگیهای خاص و قدرت متناسب

   تسریع گردش خون و رفع خستگی عضلات

   مناسب برای مراکز درمانی، فیزیوتراپی و مصارف خانگی

   ماساژور به صورت ویبره ای (لرزشی)

 مشخصات فنی :

   دارای تنظیم با دو قدرت متفاوت

   با سطح خیلی بزرگ برای تطبیق بهتر با بدن

   دارای 1+2 عدد سری جداگانه

   29 وات (قدرت متناسب و جدید)

   با گرمای ویژه لامپ مادون

   قرمز برای تاثیر عمقی

همچنین ماساژور بدن مادون قرمز Beurer MG70‎ اشعه مادون قرمز با نفوذ به عمق لایه اپیدرم پوست باعث باز شدن منافذ و مویرگ های خونی و در نتیجه افزایش متابولیسم می شود که این باعث کاهش درد عضلانی و شادابی و احیای پوست می گردد.

نقد و بررسی کاربران