جواراب ضد خستگی و ضد واریس ورنا verna مشاهده عکس بزرگتر

جوراب ضد خستگی و ضد واریس ورنا verna


جوراب های ورنا از خانواده ی جوراب های فشار تدریجی می باشند و به گونه ای طراحی و بافته می شوند که فشار لازم برای تضمین گردش صحیح خون در پاها را فراهم مینماید.

جدید

360,000 ریال

مشخصات

سایزفری سایز Free Size
مدلVerna
رنگمشکی / سفید
جنسالیاف ضد حساسیت
کشور سازندهایران

توضیحات

جوراب ضد خستگی و ضد واریس Verna

واریس چیست ؟ Varicose vein

کار سیاه رگ ها بازگرداندن خون بدون اکسیژن از اندام های بدن به قلب است تا برای تامین اکسیژن، آن را به ریه بفرستند. پس از آن خون اکسیژن دار مجدداً به قلب باز میگردد و از آنجا به سرخرگ آئورت پمپ شده و در نهایت سراسر بدن منتشر می شود . سیاهرگ های ساق پا کار دشوار تری دارند چرا که باید خون را در مسیری طولانی، در خلاف جهت جاذبه زمین و فشار وارده از طرف بدن به جلو برانند.در سیاهرگ ها دریچه ها یک طرفه ای به نام دریچه لانه کبوتری وجود ندارند که کار آنها ممانعت از بازگشت خون در خلاف جهت گردش می باشد.

زمانی که دریچه های لانه کبوتری در مسیر سیاهرگ ها و یا اتصالات آنها با سایر سیاهرگ های معیوب می شوند، خون در این سیاهرگ ها تجمع یافته و یا در شاخه های سیاهرگ به عقب باز میگردد، و واریس را ایجاد میکند. از نشانه های بروز بیماری واریس مشخص شدن مویرگ ها ی تارعنکبوتی کوچک بر سطح پوست پا بیرون آمدن رگ های بزرگ و متورم در پشت ساق پا و در موارد شدید تر در پشت ران می باشد.از دیگر نشانه های واریس احساس درد مبهم در ساق پا، سنگینی ، ورم مچ و انگشتان و همچنین ایجاد خارش پوستی میباشد.

بیماری خطرناکی است و اگر لخته های ایجاد شده از جای خود شروع به حرکت کنند و به سمت ریه ها بروند DVT و باعث ایجاد آمبولی ریوی می شوند.و در شریط نادر حرکت این لخته ها ی خون به سمت عضوهای حساس بدن انسان(قلب و مغز) و ایجاد اختلال در گردش صحیح خون آن عضو موجب مرگ ناگهانی میشود.جوراب ورنا به گونه ای طراحی شده است که فشار تدریجی لازم را برای تضمین گردش صحیح خون در سیاهرگ های پا فراهم میکند.


 
     ورنا

با فشار تقریبی بین ۲۲-۱۸میلی متر جیوه بعنوان جورابی عمومی و قابل جایگزینی با جورابهای معمولی جهت استفاده برای افرادی که به مدت طولانی می ایستند یا بمدت طولانی می نشینند با خاصیت جلوگیری کننده از DVT و واریس و ضد خستگی و جلوگیری از تورم پاها .علاوه بر این این جوراب بافته شده از الیاف نانو میباشد که خاصیت آنتی باکتریالی را موجب میشود

جوراب های فشار تدریجی ورنا

Verana Compression Socks

جوراب های ورنا از خانواده ی جوراب های فشار تدریجی می باشند و به گونه ای طراحی و بافته می شوند که فشار لازم برای تضمین گردش صحیح خون در پاها را فراهم مینماید.فشار وارد شده به سطح پا از طرف جوراب های ورنا به صورت تدریجی با حرکت به سمت زانو از میزان این فشار کاسته می شود. با این عمل، خون در رگ های سطحی پا تجمع نمی نمایند و با توجه به ویژگی، جوراب های ورنا از ابتلا به واریس و ایجاد خستگی در پاها جلوگیری می نماید.

مشکلات کار های روزانه کم تحرک و سفرهای طولانی : کم تحرک بودن پاها در حالت ایستاده و همچنین در حالت نشسته مشکلات خطر آفرینی برای سلامت انسان به وجود می آورد که از جمله میتوان موارد زیر را ذکر نمود : 1 اختلال در گردش صحیح خون و احساس خستگی در پاها. 2 انسداد خون در رگ های عمقی و یا در مواردی منجر به سکته قلبی و مغزی می شود. 3 ابتلا به واریس، ایستادن طولانی مدت علت 20% از موارد پیدایش واریس است. 4 ورم قوزک و انگشتان پا که منجر به احساس درد در ناحیه متورم می شود. 5 گرفتگی عضلات ساق پا . 6 احساس سوزش و درد مبهم در پا. 7 خواب گرفتگی مداوم پا

جوراب های ورنا بپوشیم :

جوراب های ورنا با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا در دسترس شما مصرف کننده عزیز قرار گرفته است و بسیار مفتخریم محصولی را به هموطنان گرامی ارائه نماییم که بر اساس استاندارهای اروپا و آمریکا تولید شده و اولین و تنها دارنده ی مجوز تولید از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و اداره تجهیزات پزشکی از آمریکا و تاییده از انستیتو پاستور ایران گردیده است.

جوراب های ورنا به گونه ی طراحی و بافت شده اند که فشار تدریجی لازم را برای تضمین گردش صحیح خون در سیاه رگ های پا را فراهم می کند و از پیدایش مشکلات مربوط به واریس و بروز خستگی جلوگیری می نماید .استفاده ازجوراب های ضد خستگی و ضد واریسی ورنا سلامت و شادابی بیشتر را در هنگام انجام فعالیت های روزانه برای شما یه ارمغان می آورد.

جوراب واریس Verna ورنا - AF,BF,AG,BG  از مدل های  دیگر این محصول است.

نقد و بررسی کاربران