ماساژور گردن و شانه شاندرمن مشاهده عکس بزرگتر

ماساژور گردن شاندرمن Shanderman NI-614

همراه با روغن ضد درد

ماساژ یکی از سریع ترین و راحت ترین راه ها برای رهایی از درد است  .البته شایان ذکر است علاوه بر این فواید ، می تواند فرد را از لحاظ جسمی و روانی درمان کند که در این میان می توان به بهبود گردش خون، آرامش عضلات و کمک به دستگاه گوارش اشاره کرد.

2381

جدید

1,995,000 ریال

مقالات مرتبط

مشخصات

کشور سازندهمونتاژ ایران
برندشاندرمن

توضیحات

 ویدیوی مربوط به ماساژور گردن شاندرمن Shanderman NI-614:

ماساژور گردن شاندرمن Shanderman NE-614

همراه با روغن ضد درد

ماساژور گردن شاندرمن NE-614

نام :NECK MASSAGERSHANDERMAN

مدل: NE-614

برند : Shanderman

شرکت سازنده : Iran

دارای مجوز رسمی از وزارت صنایع و معادن

دارای تائیدیه وزارت بهداشت

دارای گواهینامه استاندارد بین المللی FDA,CE,FCC,HI TECH

توضیحات: اگر ساعت ها در روز پشت كامپيوتر مي نشينيد....

اگر رانندگي طولاني، يا ترافيك باعث خستگي در ناحیه گردن شما مي گردد...

اگر ساعت ها مجبوريد پشت ميز بشينيد.....

گردن ما در مقابل انواع مختلفی ازاسترسها و فشارها آسیب پذیر است. مهره های گردن بعد از مهره های کمر بیشتراز مهره دیگر بدن به اختلالات استخوانی و عضلانی دچار می شوند. درد گردن در افرادی که پشت میز نشین هستند (کارمندها، تایپیست ها، افرادی که مطالعه مداوم دارند و به طور کلی تمام افرادی که با دست کار دقیقی را انجام می دهند و باید سر را خم کرده و به آن نگاه کنند) شایع تر است، چون عضلات گردن آنها مدام در حال انقباض است و باعث خستگی آنها می شود و وقتی عضله ای خسته شود با کاهش جریان خون در آن ناحیه مواجه میشویم. بهترين توصیه به افرادی که دچار چنین مشکلاتی هستند استفاده پیوسته از ماساژر های گردن ارتوپدیک شاندرمن می باشد.

 
ماساژور گردن شانه شاندرمن

با در اختیار داشتن یک ماساژر گردن شاندرمن دیگر نگران گرفتگی عضلات شانه و گردن خود نباشید، شاندرمن در کنار شماست.دارای 2حالت ویبره و گرمای آرامش بخش با امکان استفاده از حالت گرما به تنهائیفعال شدن تمامی عملکردهای دستگاه از طریق هر یک از دکمه ها به تنهائیطراحی جدید شکل ظاهری فوم دستگاه کاملا متناسب با گردن انسانروکش پلی استر ضد تعرق وحساسیت جدید و قابل تنظیم از طریق کش نگهدارندهدارای لوازم جانبی: آداپتور خانگی چراغ دار، رابط فندکی خودروی چراغ دار و دفترچه فارسی پیشگیری و درمان گرفتگی، درد و کوفتگی عضلات ناحیه گردن و شانه قابل استفاده در: خودرو،  محل کار،  منزل و مسافرتهای طولانیبهترین جایگزین برای بالشهای نگهدارنده گردن ایجاد آرامش طولانی بعد از هر بار استفادهامکان استفاده از رابط فندکی 12 ولت در خودرو با بهترین هدیه برای عزیزانی که دچار گرفتگی و درد در نواحی گردن می باشندبهترین جایگزین برای داروهای شل کننده عضلات گردن و شانه با استفاده از این دستگاه کمتر از 15 دقیقه دیگر نیازی به استفاده از داروهای مسکن نخواهید داشت.

شاندرمن


ماساژ یکی از سریع ترین و راحت ترین راه ها برای رهایی از درد است  .البته شایان ذکر است علاوه بر این فواید ، می تواند فرد را از لحاظ جسمی و روانی درمان کند که در این میان می توان به بهبود گردش خون، آرامش عضلات و کمک به دستگاه گوارش اشاره کرد .ماساژ کوتاه مدت در محل کار، اضطراب را کاهش داده و بازده کاری را افزایش می ‌دهد.اکثر ما ماساژدهی را به طور ناخود آگاه انجام می دهیم. گاهی پیشانی خود را به خاطر سردرد مالش می‌دهیم، یا در حمام با لیف خود را ماساژ می‌دهیم و یا پاها را بعد از یک پیاده روی طولانی می‌مالیم.

شاندرمن

ماساژ به صورت مداوم سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و باعث تولید گلبول سفید می‌ شود . همچنین به گردش بهتر خون و جوان ماندن پوست کمک می‌کند. عضلات گردن را باید از30 سالگی به بعد با ماساژ و کرم‌ های مرطوب‌ کننده جوان و عضلانی نگه‌ داشت. بعد از 40 سالگی باید مرتب صبح و شب از کرم ‌های بازسازی و سفت ‌کننده استفاده کرد. ماساژ از راه‌ های مختلفی چون افزایش جریان خون در مفاصل، در درمان کشیدگی، خشکی و گرفتگی عضلات نقش بسزایی دارد.

ویژگیها:
• دارای 2حالت ویبره و گرمای آرامشبخش
• صفحه کنترل جدید
• طراحی فوق حرفه ای متناسب با گردن انسان
• روکش پلی استر ضد تعرق وحساسیت
• دارای لوازم  جانبی
• قابل استفاده در خودرو
• بهترین جایگزین برای بالش های نگهدارنده گردن
• ایجاد آرامش طولانی بعد از هر بار استفاده
• بهترین جایگزین برای داروهای شل کننده عضلات گردن و شانه

مینی ماساژور بدن shanderman MI201 روکش رنگی سبب افزایش جریان گردش خون در سر می‌شود

نقد و بررسی کاربران