بالش مموری فوم ورنا Verna مشاهده عکس بزرگتر

بالش مموری فوم ورنا Verna

مناسب زمان بارداری

- انطباق سریع با بدن
- برگشت‌پذیری سریع به حالت اول
- تسهیل جریان گردش خون
- پیشگیری از گرفتگی عضلات
-پیشگیری از درد در ناحیه ستون فقرات

جدید

1,679,000 ریال

مشخصات

سایزاستاندارد بالش
رنگکرم
جنسفوم مموری درجه 1
کشور سازندهایران

توضیحات

ویدیوی مربوط به بالش مموری فوم ورنا Verna:

بالش مموری فوم ورنا Verna

مناسب زمان بارداری

ویژگی ها:

- تسهيل جريان گردش خون

- پيشگيري ازگرفتگي عضلات

- جلوگيري از آرتروز و درد هاي عضلاني

- پيشگيري از درد در ناحيه ستون فقرات

- جلوگيري از خروپف هنگام خواب

بالش مموری فوم ورنا Verna

این بالش یک معجزه در خوابی آسوده و راحت است.

این محصول پر فروش بسیار با کیفیت است و رویه آن از نخ پنبه ای آنتی باکتریال ساخته شده. نرمی تدریجی آن و احساس بسیار راحت در خواب، این بالش را نزد مادران باردار محبوب کرده. سلامت بازار استفاده از آن را به مادران بارداری که می خواهند خواب لذت بخشی داشته باشند را توصیه می کند.مشخصات بالش خوب چیست؟

خوابیدن روی یک بالش نامناسب، سلامت را به خطر می اندازد و سبب بروز بیماری هایی نظیر تشدید سردردها، بی حس شدن شانه و بازو و خرخر کردن می شود.

برای جلوگیری از درد کمر و گردن، تنها کافی است یک بالش بلند زیر سر قرار دهید.

بیشتر ما روی بالش هایی می خوابیم که بسیار قدیمی هستند. متخصصان خواب توصیه می کنند هر 12 یا 18 ماه یک بار، باید بالش جدید خرید. اگر عمر بالش شما بیش از دو سال است، به یقین زمان تعویض آن فرا رسیده است.

هر بالش کهنه، هم وسیله ای مناسب برای برطرف کردن نیاز شما به خواب مناسب نیست و هم این بالش، ارزش ابتدایی خود را از دست داده است و کوله باری از مواد آلرژن مانند قارچ، کپک و گرد و غبارهای بسیار ریز دارد که نیمی از وزن بالش کهنه را اشغال کرده است.

دکتر جفری گلدشتاین، رئیس بخش ستون فقرات بیمارستان ناراحتی های مفاصل دانشگاه نیویورک سیتی می گوید: هر بالش مناسب باید به اندازه کافی سفت باشد تا سر و گردن را با ستون فقرات به طور موازی قرار دهد؛ درست همانند زمانی که در حالت ایستاده قرار داریم.

بالش باید نرم باشد یا سفت؟

به شیوه خوابیدن خود توجه کنید. کسانی که به پشت یا طاق باز می خوابند، باید یک بالش متوسط و سفت را بدون این که سرشان به جلو متمایل شود، زیر سر خود بگذارند. همچنین، آنها باید بالشی را بیابند که برای قرار گرفتن گردن، قوس بیشتری داشته باشد.

کسانی که به پهلو می خوابند، یک بالش نازک و سفت، بهترین تکیه گاه برای آنهاست تا فضای خالی بین گوش و شانه آنها را پر کند.

کسانی هم که روی شکم یا دمر می خوابند، به یک بالش نرم تر نیاز دارند تا از فشار واردشده به گردن جلوگیری کند.

شما باید خود را به پهلو یا به پشت خوابیدن عادت دهید، چون به روی شکم خوابیدن، مسائل جدی برای کمر و ستون فقرات پدید می آورد.بالش آرتروز گردن پلی یورتان نیز دارای ملحفه قابل شستشو از جنس نخ و پنبه می باشد و از ایجاد تعرق و حساسیت جلوگیری می کند

 

نقد و بررسی کاربران