تردمیل جی کی اکسر مشاهده عکس بزرگتر

تردمیل جی کی اکسر JKEXER Vigor-7705M

استفاده از تردمیل راه حل خوبی است که به شما این امکان را می دهد تا در خانه هم بتوانید ورزش کنید. به کمک تردمیل بدون طی هیچ مسافتی می توانید بدوید یا پیاده روی کنید.

2688

جدید

24,630,000 ریال

توضیحات

تردمیل جی کی اکسر JKEXER Vigor-7705M

ورزش برای همه سلامتی و تناسب اندام می آورد. اما این روزها به خاطر مشغله زیاد و کمبود وقت، افراد برای فعالیت بدنی فرصت ندارند. پیاده روی یکی از مفیدترین و ساده ترین ورزش ها به شمار می آید، ولی ممکن است برای اینکه صبح زود از خواب بیدار شوید و برای قدم زدن بیرون بروید کمی احساس تنبلی کنید. استفاده از تردمیل راه حل خوبی است که به شما این امکان را می دهد تا در خانه هم بتوانید ورزش کنید. به کمک تردمیل بدون طی هیچ مسافتی می توانید بدوید یا پیاده روی کنید.!

تردمیل یک وسیله ورزشی است، حاوی تسمه ای که با چرخش خود باعث به حرکت درآوردن صفحه تردمیل می شود و شما می توانید بر روی آن راه بروید یا بدوید. تردمیل می تواند با موتور یا بدون موتور باشد. در نوع بدون موتور آن، نیروی وزن و پاهای شما باعث به حرکت درآوردن صفحه تردمیل می شود. این نوع تردمیل سبک و ارزان است و حجم زیادی را اشغال نمی کند. نوع موتوردار تردمیل، پیشرفته تر است و موتور آن باعث چرخش تسمه و حرکت صفحه تردمیل می شود و شما می توانید سرعت آن را تنظیم کنید تا با سرعت دلخواه خود پیاده روی کنید.

تردمیل و کاهش وزن:

استفاده از تردمیل یک راه بسیارعالی برای کاستن از چربیها و اضافه وزن است، اگر یک ساعت با شدت متوسط با این وسیله ورزش کنید می توانید تا 700 کالری بسوزانید. البته برای این که بهترین نتیجه را بگیرید باید یک برنامه غذایی مناسب هم درکنار این ورزش داشته باشید. بهتر است مانند هر نوع ورزش دیگر، درابتدا آهسته شروع به پیاده روی و دویدن کنید. اگر مبتدی هستید بهترین راه این است که ابتدا شروع به پیاده روی کنید و سپس به تدریج بر سرعت تردمیل اضافه کنید، زمان کوتاهی را بدوید سپس مجدداً راه بروید و دوباره بر سرعت خود بیافزایید. می توانید 15دقیقه صبح و 20دقیقه قبل از ناهار ورزش کنید و 10دقیقه هم قبل از شام پیاده روی سریع داشته باشید. با شکستن زمانهای ورزش به زمانهای کوتاهتر به همان میزانی که در یکمرتبه و با مدت بیشتری ورزش می کنید، کالری خواهید سوزاند و این کار مسلماً برای شما در خانه و با توجه به وقتی که دارید مناسبتر است. اگر خواستید بر شدت ورزش خود بیافزاید، به راحتی می توانید با افزودن بر شیب یا سرعت دستگاه این کار را بکنید. بهترین برنامه ورزشی با تردمیل آن است که به صورت یک عادت روزانه از تردمیل استفاده کنید. در صورتیکه این کار را هر روز وبه طور منظم انجام دهید، سوخت وساز بدن شما افزایش خواهد یافت و برای سوزاندن چربیهای بیشتر، موثرتر عمل خواهد کرد. اگر از نظر سلامتی مشکلی داشته باشید باید میزان فعالیت روزانه تان را با شرایط بدنیتان تنظیم کنید قبل از شروع هرگونه فعالیت ورزشی ابتدا با پزشک خود در مورد شرایط سلامتیتان مشورت کنید.

مشخصات:

قدرت موتور: 2 اسب بخار

سرعت: 12-0/8 کیلومتر در ساعت

تحمل وزن: 110 کیلوگرم

نوع شیب: برقی با موتور مجزا تا 12%

دارای مانیتور نمایشگر زمان, مسافت, سرعت, کالری, ضربان قلب

دارای 5 برنامه حافظه باقابلیت تنظیم در 3 سطح

دارای کلید اضطراری جهت توقف سریع دستگاه

دارای ویبراتور , چرخونک , دمبل و جای پای دراز نشست

قابلیت تاشو

ابعاد تسمه:122*43 سانتی متر

ابعاد دستگاه: 141*78*208 سانتی متر

نوع استفاده: خانگی (ورزشی و لاغری)

چه کسانی نمی توانند از تردمیل استفاده کنند؟

تنها گروهی که نمی توانند از تردمیل استفاده کنند افرادی هستند که دچار مشکلات استخوانی و مفاصل درپا هستند. به دلیل فشاری که در هنگام دویدن یا پیاده روی به پاها وارد می شود افرادی که پایشان آسیب دیده است یا مفاصل آنها خشک است، ورم دارد یا دردمی کند نباید بر روی تردمیل پیاده روی کنند. بنابراین تردمیل برای تمامی افراد دیگر مناسب است. حتی افرادی که بیماریهای قلبی دارند نیز می توانند ازتردمیل استفاده کنند البته قبل از شروع ورزش با تردمیل، حتما باید با پزشکشان درمورد حداکثر شدت دویدن و ضربان قلب مجاز مشورت کنند. تردمیل حتی می تواند برای بازتوانی افرادی که دچار سکته مغزی و در نتیجه ضعف عضلات شده اند، مورد استفاده قرار گیرد.

نقد و بررسی کاربران