کیف کمک های اولیه (مخصوص کوهنوری) مشاهده عکس بزرگتر

کیف کمک های اولیه کوهنوری همراه تجهیزات

مجموعه ای است که حداقل وسایل و لوازم پزشکی ضروری در آن قرار دارد که مقدار آن بسته به نوع برنامه تهیه می شود و همیشه یک فرد کوه نورد و کوه پیما می بایست آن را همراه داشته باشد.

2535

جدید

380,000 ریال

مشخصات

عمق5 سانتی متر
وزن258
جنس بدنهواتر پروف Water Proof
سایز16*11 سانتی متر

توضیحات

ویدیوی مربوط به این محصول:

کیف کمک های اولیه (مخصوص کوهنوری)

مجموعه ای است که حداقل وسایل و لوازم پزشکی ضروری در آن قرار دارد که مقدار آن بسته به نوع برنامه تهیه می شود و همیشه یک فرد کوه نورد و کوه پیما می بایست آن را همراه داشته باشد.

ویژگی ها :
-قابل استفاده:در کوهنوردی - صخره نوردی
-حمل آسان
-امکان پر کردن محتویات پک بر حسب نیاز شما
- جنس کیف واتر پروف Water Proof
-سایز 16*11 سانتی متر
-عمق 5 سانتی متر

محتویات پک شامل :
1 عدد باند نخی دور بافت 7.5 سانت
1 عدد باند کشی 10 سانت
1 عدد محلول بتادین 40 cc
1 حلقه چسب ضد حساسیت
1 بسته پنبه توپک
1 جفت دستکش
1بسته چسب زخم
1 گاز استریل
1پد الکلی نیوساد

شما این امکان را دارید که محتویات داخل پک را بر حسب نیاز خودتان سفارش دهید.که قیمت این محصول تغییر پیدا خواهد کرد.

بطور کلی یک جعبه کمک‌های اولیه برحسب نوع نیاز، دارای لوازم و وسایل گوناگونی است. جعبه کمک‌های اولیه یک امدادگر حرفه‌ای با جعبه کمک‌های اولیه مورد استفاده در اتومبیل شخصی از نظر نوع وسایل و ملزومات تفاوت دارد. همچنین،کیف کمک های اولیه مورد استفاده در کوهنوردی با کیف کمک های اولیه مسافرتی از نظر حجم و تنوع وسایل داخل جعبه متفاوت است.

برای استفاده در منازل ، هتل ها،کارگاهها،بیمارستان ها،بهداری ها،شرکت هاو....جعبه دیواری کمک های اولیه موجود میباشد.

کیف کمک اولیه

کمک های اولیه
کمکهای اولیه مجموعه اقدامات و مراقبت‌هایی است که هنگام وقوع حادثه صورت می‌گیرد. هدف اصلی از این اقدامات جلوگیری از مرگ، پیشگیری و جلوگیری از پیشرفت ضایعات، صدمات و عوارض بعدی و یا کاهش درد و رنج مصدوم پیش از ارجاع به پزشک و پیش از انتقال به مراکز درمانیست.  این اقدامات می‌توانند شامل اقدامات جسمی و یا روحی باشند.

تاریخچه :
کمکهای اولیه در طبیعت، پیشینه کهنی دارد. می توان گفت پیش از آن که کمکهای اولیه پدید آید، کمکهای اولیه در طبیعت زاده شده است زیرا پیش از آن که شهرها و بیمارستانها شکل بگیرند، بیماریها و آسیبها بوده اند و انسانها نیز برای درمان آنها کارهایی می کرده اند. در زمستان سخت سال 1811 میلادی، ژنرال « بارون لاری » - جراح ارتش ناپلئون -  به سربازان یاد داد که در میدان نبرد، چگونه از همرزمان زخمی خود مراقبت کنند. این نخستین تلاش سازمان یافته برای کمک فوری به مصدومان در صحنه حادثه بود که مفهوم « مراقبتهای فوری پیش بیمارستانی » را پدید آورد. در نخستین سالهای پیدایش ایالات متحده نیز آنچه به عنوان خدمات پزشکی ارائه می گردید « پزشکی در مناطق دوردست » بود. در روند جنگ داخلی این کشور، مراقبت از زخمیها در میدان نبرد به ضرورتی حیاتی تبدیل شد و پزشکان نظامی تجربه های گرانقدری آموختند . . .


 
کیف کمک های اولیه

نقد و بررسی کاربران