شکمبند همراه کمربند بارداری ویونا Viona مشاهده عکس بزرگتر

شکمبند همراه کمربند بارداری ویونا Viona

جلوگیری از افتادگی شکم پس از زایمان و عمل های جراحی شکم

جلوگیری از دردهای ناحیه شکم، لگن و ستون فقرات

پیشگیری از فشار ناشی از وزن جنین به کمر و عضلات گردن، پهلو، باسن و پاها

جدید

465,000 ریال

مشخصات

مدلViona
رنگکرم
جنس الیاف ضد حساسیت
کشور سازندهایران
زمان استفادهتقریبا از ابتدای ماه پنجم بارداری

توضیحات

شکمبند همراه کمربند بارداری ویونا

Viona Pregnancy Set

 این وسیله سبب کاهش درد در ناحیه شکم، کمر و پاها می شود. همچنین شکم بارداری با ایجاد نگه دارندگی مناسب به منظور جلوگیری از افتادگی شکم و پارگی لایه های زیرین پوست و عضلات شکم به کار می رود. از ویژگی های این محصول می توان به ایجاد احساس راحتی بیشتر و ظاهری بهتر برای مادران و نیز نرمی، لطافت و قابلیت اختفا آن در زیر لباس اشاره کرد.

مشخصات شکمبند همراه کمربند بارداری ویونا

جلوگیری از افتادگی شکم پس از زایمان و عمل های جراحی شکم

جلوگیری از دردهای ناحیه شکم، لگن و ستون فقرات

پیشگیری از فشار ناشی از وزن جنین به کمر و عضلات گردن، پهلو، باسن و پاها

استفاده از الیاف ضد حساسیت

قابل تنظیم روی شکم در سایز های مختلف

شکمبند بارداری ویونا از مدل های دیگر محصول است.

 

 درباره ی محصول:

شکم بند بارداری ویونا، مانند یک نگهدارنده ی موقت عمل می کند و از رها شدن بیش از حد عضلات شکم جلوگیری می نماید. همانطور که اطلاع دارید، هنگام بارداری با بزرگتر شدن شکم، فشار بیشتری بر روی کمر نیز وارد می گردد. لذا استفاده از شکم بندها و کمربندهای بارداری به پیشگیری از این فشارها و دردها تا حدودی کمک می کند. بخصوص برای خانم های بارداری که در ناحیه ی شکم یا کمر دچار درد هستند.

یکی از مزایای این سِت، این است که علاوه بر  شکم بند، کمربند هم نیز می باشد. قسمت شکم بند آن باعث کاهش سنگینی و فشار شکم می شود و قسمت کمربند هم موجب کاهش وزن آن می شود و به عنوان نگه دارنده ی کمر عمل می نماید، که همین امر موجب آسودگی و راحتی بیشتر خانم های باردار می شود.

شکمبند همراه کمربند بارداری ویونا

 

روش بستن :

قبل از بستن شکم بند بارداری لباس زیر نخی بپوشید و آن را روی لباس زیر مطابق مراحل ذکر شده ببندید:

 

روش بستن شکم بند بارداری 1- بستن پد شکمی:

پد شکمی را از سمت پارچه نخی روی شکم قرار داده و کش متصل به آن را از پشت کمر عبور داده و در طرف مقابل به پد شکمی وصل نمایید.

روش بستن شکم بند بارداری ویونا 2 -محل قرارگیری پد شکمی:

این قسمت باید تا حد امکان در زیر شکم قرار بگیرد، اما نباید آنقدر به سمت پایین کشیده شود که هنگام راه رفتن و یا نشستن با پاهای شما تماس پیدا کند بدین منظور پس از بستن پد شکمی کافی است آن را در محلی قرار دهید که با پاهای شما کمی فاصله داشته باشد.

 

روش بستن شکم بند بارداری ویونا 3 - بستن کمربند:

دو سر کمربند را مطابق شکل با هر دو دست گرفته و آن را به طرف جلو کشیده و روی پد شکمی نصب نمایید. مقدار کشش کمربند باید طوری باشد که باعث ایجاد فشار بیش از حد روی پوست و شکم نگردد و همچنین قســمت های زبر و خشن کاملاً، روی پد قرار گرفته و با پوست تماس نگیرد.

روش بستن شکم بند بارداری ویونا 4 - بستن نوار فوقانی:

نوار کشی فوقانی شکم بند جهت ایجاد احساس راحتی بیشتر در نظر گرفته شده آن را با کششی بسیار ملایم از روی شکم عبور داده و روی سطح نرم ولکرو در طرف مقابل وصل نمایید. اتصال این نوار الزامی نمی باشد و بسته به راحتی خودتان می توانید از آن استفاده کرده و یا آن را حذف نمایید.

 

روش بستن شکم بند بارداری ویونا   5 - مرحله نهایی:

پس از بستن شکم بند به پشت خوابیده زانوها را به طرف بالا خم کرده و با جدا کردن دو سر کمربند از روی پد شکمی مجدداً مقدار کشش آن را در حالت خوابیده تنظیم نمایید. این عمل باعث می شود تا وزن شکم روی پدشکمی قرار گرفته و موجب کاهش درد کمر و پاها شود. در هر نوبت بستن شکم بند دوران بارداری این مراحل را تکرار نمایید.

 

شکم بند بارداری ویونا 6 - نکتــه :

وجود دو تسمه فنری پلاستیکی در قسمت پشتی کمربند فشار بر روی مهره های کمری را کاهش می دهد. دقت نمایید پس از بستن شکم بند این تسمه ها مطابق شکل به صورت قرینه نسبت به خط وسط ستون فقرات قرار گرفته باشد.

این وسیله با تشخیص و مشورت پزشک استفاده شود.

 

نقد و بررسی کاربران