دستگاه تنظیم تنفس Power Breathe پاور بریس | تقویت تنفس ورزشکاران مشاهده عکس بزرگتر

دستگاه تنظیم تنفس Power Breathe پاور بریس

 دستگاه تنظیم تنفس Power Breathe (پاوربریس / پاوربریز)

جدید

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

3,008,400 ریال

مشخصات

مدلپلاس مخصوص ورزشکاران
رنگآبی - قرمز - سبز
کشور سازندهانگلستان UK
برندPowerBreathe پاوربریس

توضیحات

دستگاه تقویت تنفسی و تنظیم تنفس پاوربریس

موارد استفاده دستگاه پاوربریس

-         تقویت تنفس در فوتبال

-         تقویت تنفس در شنا

-         تنظیم تنفش در کلیه ورزشکاران

-         افزایش حجم ریه در ورزشکاران

طراحی و سازوکار دستگاه پاور بریس (دستگاه تنظیم تنفس) در طول چند سال گذشته بارها بازنگری شده تا در نهایت محصولی که اکنون شاهد آن هستید، در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفت. دستگاه POWER breathe ابزار تقویت کننده‌ی تنفس قابل حمل با کاربری بسیار ساده است است که از آن می‌توان برای افزایش میزان حجم تنفس، افزایش قوای جسمانی و رساندن عمل‌کرد ورزشی بدن به حالت بیشینه استفاده کرد. شاید فکر کنید این دستگاه تنها برای افرادی که به بیشینه‌ی کارکرد دستگاه تنفسی احتیاج دارند (مانند ورزشکاران حرفه‌ ای) مناسب است. اما افرادی که به بیماری‌های تنفسی مانند آسم، آمفیزم و برونشیت مزمن نیز مبتلا هستند می‌توانند با استفاده از این دستگاه سلامتی خود را تا حد قابل قبولی باز یابند. وظیفه ی  اصلی این دستگاه بر مبنای «اصول اساسی تمرین‌های مقاومتی» طراحی شده‌ است. درست مثل زمانی که برای تقویت عضلات دست و پای‌تان وزنه می‌زنید، تنفس به‌وسیله‌ی POWER Breathe هم سنگینی و مقاومتی را در برابر سیستم تنفسی‌تان ایجاد می‌کند که تکرارش می‌تواند به قوی‌تر شدن ریه و ارگان‌های پیرامون‌اش منجر شود. با چند روز استفاده از این دستگاه عضلات مربوط به سیستم تنفسی‌تان خصوصا دیافراگم قوی‌تر خواهند شد. بعد از 3 هفته تمرین موقع فعالیت‌های مختلف دیگر نفس کم نمی‌آورید. در چهارمین هفته‌ی تمرین هم انجام فعالیت‌های سنگین و ورزش راحت‌تر از هر زمان دیگری خواهد شد. نکته‌ی جالب توجه power breathe این است که که در ساختارش از هیچ دارویی استفاده نشده؛ استفاده‌ از این دستگاه خیلی ساده است و حمل و نقل‌ آن به‌ سادگی و راحت صورت می‌گیرد.

دستگاه تقویت تنفس POWERbreathe برای تمام سنین مورداستفاده می باشد  ؛ فرقی نمی‌کنید جوان، میان‌سال یا حتی مسن باشید؛ بدن‌تان روی فرم باشید یا اهل ورزش کردن نباشید؛ حتی مهم نیست که یک فوتبالیست حرفه‌ای در حد لیگ برتر باشیدویافوتبالیست معمولی . شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید قهرمان‌های جهان در رشته‌های ورزشی مختلف و حتی مدال‌آوران المپیک از این ابزار برای کارآمدتر کردن سیستم تنفسی‌شان استفاده می‌کنند. این دستگاه توسط دکتر «الیسن کانل» و تیمی از مجرب‌ترین دانشمندان علوم ورزشی طراحی و ساخته شده است تا نسبت به عملکرد مناسب آن اطمینان حاصل شود. دستگاه POWERbreathe در حال حاضر در کشور انگلستان به‌عنوان ابزاری درمانی برای کسانی که از عارضه‌های تنفسی رنج می‌برند، استفاده می‌شود. تعداد زیادی از پزشکان متخصص ریه و دستگاه‌های تنفسی کشور خودمان هم برای درمان ساده‌تر بیماران‌شان، استفاده از این دستگاه را تجویز می‌کنند. به این ترتیب اگر به هر نحوی شیوه ‌ی تنفس شما با الگوهای استاندارد فاصله دارد یا علاقه دارید در زمانی کوتاه سیستم تنفسی بدن‌ را تقویت کنید، استفاده از این دستگاه می‌تواند یکی از بهترین و کارآمدترین روش‌ها باشد.

 

ویژگی دستگاه تنفسی پاور بریس

همه ی  تئوری‌ها و مکانیزم ‌های به‌کار رفته در این دستگاه از نظر علمی ثابت شده‌اند. برای طراحی این محصول از تئوری «متد آموزش آستانه‌ی فشار» و مکانیزم «تمرین مقاومتی تنفس» استفاده شده که با کالیبره کردن هوای دم و بازدم کاربر انجام می‌شود. این دستگاه مجهز به قابلیت تنظیم سطح مقاومت تنفس است که منجر به ایجاد برنامه‌های مختلف تمرینی می‌شود. کاربر با استفاده از ابزار تنظیم مخصوصی که برای این دستگاه درنظر گرفته شده است می‌تواند 10 برنامه‌ی مختلف تمرین تنفس را انتخاب کند. قطعات این دستگاه به‌ نحوی طراحی شده‌اند که به‌ راحتی از هم جدا شده و پس از شستشوی کامل دستگاه دوباره سرهم شوند. دهانه‌ی این محصول نیز به‌ صورت آنتی باکتریال طراحی شده تا کاربر بابت استفاده از آن هیچ‌گونه نگرانی بهداشتی نداشته باشد. طراحی ارگونومیک قسمت دهانه‌ی این دستگاه باعث می‌شود کاربر بتواند حتی در زمان انجام فعالیت ‌های ورزشی و فیزیکی، بدون گرفتن دست از آن استفاده کند. ابعاد این دهانه بیش‌تر مناسب کاربران بالغ است. در مدل «پلاس» عملکرد مکانیزم جریان هوا بیش از 65 درصد کارآمدتر از مدل «کلاسیک» عمل می‌کند. برای طراحی دماغ‌گیر این دستگاه هم از الگوهای ارگونومیک استفاده شده تا برای کاربر در استفاده‌های طولانی مدت، مشکلی پیش نیاید. ساز و کار این دستگاه کاملا به‌ صورت یک‌ پارچه طراحی شده است که استفاده از آن را بسیار ساده‌ تر کرده. یعنی کاربر برای تمرین‌های تنفسی نیازی به تنظیم دقیق دستگاه یا کم و اضافه کردن قطعات جانبی و پیچیده ندارد. به‌همراهاین دستگاه  یک کیسه‌ی نگهداری پارچه‌ای ارائه می‌شود که حمل و نقل آن را آسان تر می‌کند و کاربر می‌تواند همیشه تمرین‌های تنفسی‌ را انجام دهد.
شیوه‌ی استفاده از دستگاه POWERbreathe هم بسیار آسان است و نیازی نیست کاربران برای انجام تمرین ‌ها برنامه‌ریزی‌ های دقیق با رعایت کوچک‌ترین جزییات داشته باشند.  برای بهترین عملکرد توصیه شده کاربر روزی ۲ نوبت و هر نوبت ۳۰ بار از طریق دستگاه نفس بکشد. کل این پروسه کم‌تر از ۵ دقیقه طول خواهد کشید.
به‌ مرور زمان که قدرت عضلات ارگان‌های تنفسی‌ کاربر بیش‌تر می‌شود، بسته به‌ نظر خود او می‌توان سطح مقاومت هوا را با استفاده از ابزاری که روی دستگاه تعبیه شده، بیش‌تر کرد. به این ترتیب با سخت‌تر کردن تمرین‌ها عضلات سیستم تنفسی هم ورزیده‌تر خواهند شد. بعد از چند روز تمرین مداوم، قوی‌تر شدن عضلات سیستم تنفسی‌به راحتی احساس می‌شود. بعد از سه هفته تمرین نفس تنگی وجود نخواهد داشت و بعد از چهار هفته کاربر می‌تواند در فعالیت‌های بدنی سنگین و درمسابقات ورزشی شرکت کند.

طریقه ی استفاده از دستگاه تنفسی پاوربریس

همه ی افرادی که به‌هر شکلی در فعالیت‌های منظم ورزشی، تمرین‌های گروهی یا حتی کارهای معمولی شرکت می‌کنند

آن دسته از افرادی که متناسب با رشته‌ی هنری که در آن فعالیت می‌کنند به نفس‌های قوی نیاز دارند؛ مثل بازیگرهای تاتر که باید با صدای بلند دیالوگ‌های‌ خود  را اجرا کنند یا خواننده‌هایی که برای اجراهای‌شان به صدایی قوی و رسا نیاز دارند

کسانی که باید به‌خاطر نوع کار تخصصی‌شان لباس‌های ویژه یا محافظ بپوشند. طبیعتا لباس‌های ویژه به‌خاطر وزن و ابعاد معمولا کوچک‌شان، تنفس را تحت تاثیر قرار می‌دهند؛ مانند نیروهای پلیس که مجبورند در زمان ماموریت‌های‌شان از جلیقه ی ضد گلوله استفاده کنند.

آن دسته از افرادی که متناسب با شغل‌شان باید در شرایط و مکان‌هایی قرار بگیرند که تنفس راحت در آن‌ها امکان‌پذیر نیست. مثل آتش‌نشان‌هایی که زمان زیادی را در شرایط عملیاتی به‌سر می‌برند

تمام افرادی که فعالیت‌های فیزیکی سنگین انجام می‌دهند؛ مثل صخره‌ نورد ها، اسکی ‌بازان حرفه‌ای و حتی نیروهای نظامی و ارتشی که باید در شرایط عملیاتی خدمت کنند

کسانی که به‌هر دلیلی به بیماری و عارضه‌های تنفسی دچار شده‌اند. مثل نمونه‌های مختلف بیماری «آسم» که حتی آسم ناشی از ورزش‌های سنگین را هم شامل می‌شود.

تمام کسانی که دوره‌ی نقاهت ناشی از جراحت‌های مختلف را سپری می‌کنند

هر کسی که عمل تنفس او با مشکل همراه شده و دیگر نمی‌تواند به سادگی گذشته نفس بکشد؛ اما اوضاع جسمانی‌اش به شکل نسبی مناسب است.

دستگاه  پاور بریس برای کسانی که دچار پارگی پرده گوش، بیماران با سابقه پنوموتوراکس، شکستگی دنده، سرماخوردگی و سینوزیت یا عفونت دستگاه تنفسی هستند و همچنین کودکان زیر 3 سال توصیه نمی‌شود.

کسانی که بیماری‌های خاص و مزمن و یا بیماری‌های تنفسی دارند قبل از خرید با پزشک متخصص مشورت کنند.

جهت استفاده دستگاه تقویت تنفس ابتدا باید سطح تمرین مناسب خود را پیدا کنید. به همین منظور ابتدا باید طبق دستورالعمل دفترچه این کار را انجام دهید و سپس تمرینات روزانه خود را مطابق با راهنمای دفترچه انجام دهید تا شاهد بهبود وضعیت تنفسی خود باشید.

 

 

 

 

نقد و بررسی کاربران