ترازو اطفال سکا مدل 374 مشاهده عکس بزرگتر

ترازو اطفال سکا مدل 374

کنترل وزن نوزادان پس از تولد در بازه های زمانی مشخص که توسط متخصصین اطفال صورت میگیرد امر مهمی در رهیابی رشد صحیح نوزاد پس از تولد می باشد. با این حال برند سکا با قدرت و تکنولوژی قوی در تحقق امر اندازه گیری صحیح وزن نوزادان ترازو اطفال سکا 374 را معرفی نموده که در زیر به جزییات این ترازو می پردازیم.

جدید

28,850,000 ریال

مشخصات

وزن2.8 کیلوگرم
مدلSeca 374
رنگسفید
برندSECA سکا

توضیحات

خرید محصولات سکا در ایران تحویل درب مکان

با توجه به ابعاد ترازوی نوزاد سکا مدل 374، ما شاهد محصولی با وزن 2.8 کیلوگرم می باشیم که در جابجایی و قرارگیری در محل استفاده بسیار نیازمند فضای کمی بوده و رضایت استفاده کنندگان را تا سطح زیادی بالا برده است. ترازوی نوزاد Seca مجهز به یک LCD بزرگ و کاملا خوانا برای سهولت استفاده در مطب، کلینیک و بیمارستان می باشد. این محصول به لطف طراحی دقیق و عالی کمپانی سکا، دارای دسته حمل محصول برای آویزان نمودن ترازو است.

ویژگی های حرفه ای ترازو اطفال سکا

ترازو اطفال سکا بدلیل ساختار Portable و قابل حمل بودن مجهز به سیستم کار با برق شهری و باطری داخلی می باشد که نمره ی طراحی و کاربردی بودن دستگاه را به 10 ستاره رسانده و رضایت کاربران را جلب نموده است. از همه مهم تر این ترازو قابلیت سنجش مقدار شیر مادر را جهت افزایش دقت وزن کشی (توزین) دارد.

اطلاعات فنی ترازو سکا 374

گنجایش : 20 کیلوگرم
میزان خطا : 5 گرم ˃ 10کیلوگرم ˂ 10 گرم
نمایش وزن خالص ، نمایش BMIF ، نگهدارنده خودکار

نقد و بررسی کاربران