بالش طبی فوق حرفه ای PL 75 مشاهده عکس بزرگتر

بالش طبی فوق حرفه ای PL 75 مدل A

خصوصیات ویژه بالش طبی حرفه ای PL75

محافظت از سر و گردن و جلوگیری از فشار و کشش نامناسب در ستون فقرات، مهره ها و ماهیچه ها

خاصیت شکل گیری مطابق ساختار بدن در هنگام خواب

جنس فوم های ویژه و ویسکو الاستیک تائید شده از سازمان NASA

غلظت متناسب و دارای خاصیت برگشت به حالت اولیه بعد از چند ثانیه

مواد اولیه بسیار با کیفیت و با رویه کاور لوکس، لطیف و نرم

اطمینان دریافت منسوجات استاندارد Oeko-Tex

جدید

1,580,000 ریال

توضیحات

توضیحات تخصصی بالش طبی حرفه ای PL75


نسل جدید بالشت پزشکی، ارتوپدیک، تمپرچر، مموری فوم امسیگ آلمان 
این نوع بالش بسیار پیچیده و طوری طراحی شده که موقع خواب بدن را درحالتی مناسب نسبت به سطح قرار دهد. طراحی استفاده شده در این محصول به گونه ای است که هم خواب بسیار راحتی را برای شما فراهم میکند هم وضعیت استخوان ها و به ویژه ستون فقرات را تنظیم میکند، و راحتی بسیاری را فراهم میکند.این بالشت از جنس مموری فوم تمپرچر امسیگ آلمان ساخته شده اند. این ماده به گرما حساس میباشد و شکل بدن را روی خود به جا می گذارد.
استفاده از متریال و ساختار بسیار پیشرفته -اين بالشت پزشکی مورد تایید کلینیکي و آزمایشگاهی قرار گرفته است و تولید اين محصول با مشاركت كمپانی های 3 M & EmsiG سالهاست كه انجام ميگیرد
نرم یا سفت بودن بالشت طبی امسیگ بنا به سلیقه مصرف كننده ها انتخاب مي شود ولی ابعاد هاي بالشت به طور كل ۵۰x۳۰ سانت كه در سايز متوسط ۱۰ سانت و در سايز بزرگ ۱۲ سانت ارتفاع دارد
این بالشت ها از نوع حافظه دار و موج شكل و حساس به دماي بدن و سوراخ های بسيار ريز براي عبور هوا و با خاصيت برگشت پذيري (حافظه) مناسب و کاور قابل شستشو با کیفیت لاکچری و ریز بافت با رنگ طوسی کم رنگ می باشد.

۳ حالت مناسب خوابیدن 

١) خوابیدن به كمر

٢) خوابیدن به شكم

٣) خوابیدن به بغل

خشما از كدام حالت براي خواب استفاده ميكنيد؟

حالت خواب از فاکتور های موثر در انتخاب سايز بالش ميباشد، و اگر به بغل مي خوابيد از استخوان سر شانه تا گردن معیار انتخاب ارتفاع بالشت شما ميباشد. افراد بلند قد سر شانه پهن يا چاق یا درشت بایستی ازسایز بزرگ استفاده كنند، اگر به شكم ميخوابيد سايز متوسط بهتر است و اگر به كمر ميخوابيد ارتفاع متوسط یا بزرگ بودن بالشت را با اندازه گیری مرکز ستون فقرات تا کف زمين / تخت خواب شما میتوان انتخاب كرد.

نقد و بررسی کاربران