حلقه ورزشی (ژلاتینی) مشاهده عکس بزرگتر

حلقه جادویی تن زیپ - ژلاتینی

حلقه جادویی تن زیپ با DVD - ژلاتینی

حلقه جادویی تن زیپ علاوه بر ورزشی دلپذیر عضلات شکم را خوش فرم میکند  همچنین برجستگیهای این حلقه باعث تقویت و خوش فرمی عضلات شکمی شده و پس از مدت کوتاهی اثر لاغری را بر روی شما میگذارد

2769

جدید

450,000 ریال

توضیحات

حلقه جادویی تن زیپ با DVD - ژلاتینی

فقط با چند دقیقه تمرین روزانه با این حلقه می توانید چربی های ناخواسته را بسوزانید ،سایز کمر خود را کاهش دهید ،بنیه ی بدنی خود را بالا برده و سیستم قلبی عروقی خود را تقویت کنید .براحتی قابل وصل و جدا شدن است دارای 36 عدد نیم کره ی ژلاتینی می باشد . از مواد عالی ساخته شده و براحتی قابل حمل بوده و دارای وزن حدود 1400 گرم می باشد.


 

هولاهوپ در واقع همان حلقه‌های رنگی است که در تمام دنیا میان کوچک‌ترها و البته برخی بزرگ‌ترها طرفداران زیادی دارد. در سال‌های اخیر پای هولاهوپ به سالن‌های ورزشی هم باز شده و بخشی از کلاس ایروبیک به این ورزش اختصاص می‌یابد.

 

فواید ورزش با حلقه ورزشی عبارت است از:

تقویت و فرم دادن به پایین تنه، دست و ران - افزایش انعطاف بدن - تقویت ماهیچه‌‌های بدن - خارج کردن سموم بدن تقویت سلامت قلب.

حلقه ورزشی ورزشی است که شما برای انجام آن نیاز به زمان و مکان خاصی ندارید و می‌توانید آن را حتی در خانه در بین کارهای منزل انجام دهید. بیشتر افراد عادت دارند که حلقه هولاهوپ را دور کمر خودشان بچرخانند که این کار باعث تقویت عضلات شکم، ران، پشت و پاها می‌شود و در عین حال به سوختن چربی در اطراف شکم و پهلوها کمک می‌کند ولی بعضی‌ها هم آن را دور بازوی‌شان می‌چرخانند که این کار به تقویت عضلات شانه، سرشانه و بازوها کمک می‌کند

 

راه و رسم ورزش با حلقه ورزشی

برای ورزش کردن با حلقه ورزشی باید جلوی آینه قرار بگیرید و حلقه ورزشی را دور کمرتان بیندازید. نکته اصلی در این ورزش این است که شما باید تمرکز خود را برای نگه‌داشتن حلقه دور کمرتان به کار بگیرید و حین چرخاندن آن دور کمرتان از سقوط آن جلوگیری کنید.

برای این کار باید حرکات موزونی به کمر و باسن خودتان بدهید تا از افتادن آن حین چرخش پیشگیری کنید که این کار باعث تقویت عضلات شما و سوزاندن کالری می‌شود شما با هریک ساعت ورزش با هولاهوپ حدود 400 کالری می‌سوزانید که دقیقا مشابه همین میزان انجام حرکات ایروبیک خواهد بود. شما می‌توانید در ابتدا ورزش کردن با هو لاهوپ را با انداختن آن دور کمرتان و چرخاند آن آغاز کنید ولی بعد از آن اجازه دهید که همه بدن شما در این ورزش سهیم شوند و چرخاندن آن را دور گردن و بازوهایتان نیز تجربه کنید.

نکته اصلی این است که شما کشش زیادی به عضلات‌تان وارد نکنید. وقتی شما در چرخاندن یک حلقه هولاهوپ دور کمرتان استاد شدید، بد نیست چرخاند چند حلقه را تجربه کنید این کار به تمرکز شما کمک می‌کند و در عین حال موجب می‌شود کالری بیشتری بسوزانید. به عنوان پیشنهاد دیگر، می‌توانید حلقه‌های دیگر هولاهوپ را روی زمین بگذارید و در حین چرخاندن یک حلقه دور کمرتان از روی دیگر حلقه‌ها بپرید.

از حلقه‌ های ورزشی برای کوچک شدن شکم ‌تان استفاده کنید. شما می ‌توانید در ابتدای کار، تنها روزی 2 دقیقه یا 50 بار حلقه بزنید و به مرور زمان حلقه زدن را تا 30 دقیقه هم ادامه دهید.
 

نقد و بررسی کاربران