جعبه کمک های اولیه کلاسوری - مخصوص خودرو مشاهده عکس بزرگتر

جعبه کمک های اولیه کلاسوری - مخصوص خودرو

جعبه کمک های اولیه مدل کلاسوری اقلام داخل آن ازکیفیت مناسب برخوردارندو درشرایط بهران به مصدوم تا رسیدن پرسنل اورژانس به شما یاری می رسانند و در امداد و کمک های اولیه به فرد آسیب دیده اولین و مهمترین مورد آموزش دیدن و داشتن اطلاعات توسط شخص امداد رسان می باشد

جدید

460,000 ریال

مشخصات

سایزcm 5 * 21 * 31
جنسPVC

توضیحات

ویدیوی مربوط به جعبه کمک های اولیه مدل کلاسوری - مخصوص خودرو

جعبه کمک های اولیه مدل کلاسوری - مخصوص خودرو

جعبه کمک های اولیه مدل کلاسوری اقلام داخل آن ازکیفیت مناسب برخوردارندو درشرایط بهران به مصدوم تا رسیدن پرسنل اورژانس به شما یاری می رسانند و در امداد و کمک های اولیه به فرد آسیب دیده اولین و مهمترین مورد آموزش دیدن و داشتن اطلاعات توسط شخص امداد رسان می باشد که به دنبال این مهم یکعدد cd آموزشی جامع وکامل در این جعبه تدارک دیده شده است و به صورت مصوراب توضیحات کامل هر مطلبی که برای امداد رسانی مورد نیاز می باشد را به شما می آموزد و به سوالاتتان پاسخ می دهد همچنین لازم به ذکر است لامت بازار افتخار دارد که جعبه کلاسوری را با چاپ لیبل مورد نظر شما در تیر اژ مناسب ارائه نماید.

جعبه کلاسوری کمک های اولیه سلامت بازار salamatbazar

توضیحات:

کمکهای اولیه مجموعه اقدامات و مراقبت‌هایی است که هنگام وقوع حادثه صورت می‌گیرد. هدف اصلی از این اقدامات جلوگیری از مرگ، پیشگیری و جلوگیری از پیشرفت ضایعات، صدمات و عوارض بعدی و یا کاهش درد و رنج مصدوم پیش از ارجاع به پزشک و پیش از انتقال به مراکز درمانیست.  این اقدامات می‌توانند شامل اقدامات جسمی و یا روحی باشند.

 

محتویات پک شامل :

باند نخی دور بافت 10 سانت

باند نخی دور بافت 7.5 سانت

باند کشی 7.5 سانت

قیچی کیفی

تب سنج نواری

محلول بتادین

چسب ضد حساسیت

پنبه توپک

چسب زخم و پنبه ریز

گاز استریل

ماسک کشی دهان

پد الکلی نیوساد

شریان بند

ماسک تنفسی دهان به دهان

تیغ جراحی یکبار مصرف

یک عدد CD آموزشی

جعبه کلاسوری کمک های اولیه سلامت بازار salamatbazar

 

تاریخچه :

کمکهای اولیه در طبیعت، پیشینه کهنی دارد. می توان گفت پیش از آن که کمکهای اولیه پدید آید، کمکهای اولیه در طبیعت زاده شده است زیرا پیش از آن که شهرها و بیمارستانها شکل بگیرند، بیماریها و آسیبها بوده اند و انسانها نیز برای درمان آنها کارهایی می کرده اند. در زمستان سخت سال 1811 میلادی، ژنرال « بارون لاری » - جراح ارتش ناپلئون -  به سربازان یاد داد که در میدان نبرد، چگونه از همرزمان زخمی خود مراقبت کنند.

این نخستین تلاش سازمان یافته برای کمک فوری به مصدومان در صحنه حادثه بود که مفهوم « مراقبتهای فوری پیش بیمارستانی » را پدید آورد. در نخستین سالهای پیدایش ایالات متحده نیز آنچه به عنوان خدمات پزشکی ارائه می گردید « پزشکی در مناطق دوردست » بود. در روند جنگ داخلی این کشور، مراقبت از زخمیها در میدان نبرد به ضرورتی حیاتی تبدیل شد و پزشکان نظامی تجربه های گرانقدری آموختند . . .

 جعبه کلاسوری کمک های اولیه سلامت بازار Salamatbazar

 

نقد و بررسی کاربران