توالت فرنگی تاشو دیواری مشاهده عکس بزرگتر

توالت فرنگی تاشو دیواری (فلزی)

 توالت فرنگی تاشو (دیواری)

تحمل وزن تا 150 کیلوگرم

بازو های تمام فلزی جهت تحمل وزن زیاد و طول عمر بالا

دارای مجوز رسمی از وزارت صنایع و معادن

دارای تائیدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

2006

جدید

830,000 ریال

توضیحات

توالت فرنگی تاشو دیواری

 نصب آسان ، سبک ، عدم اشغال فضا

تحمل وزن تا 150 کیلوگرم

بازو های تمام فلزی جهت تحمل وزن زیاد و طول عمر بالا

ارسال رایگان

ویدیوی مربوط به این محصول :

توالت فرنگی تاشو دیواری (فلزی)

 ویژگی ها :

- تمام فلزی و قادر به تحمل وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم می باشد

- مقرون به صرفه و مناسب

- بسیار کم حجم

- قابل تنظیم فاصله از دیوار بین ۱۵ الی ۴۰ سانتیمتر

- توالت فرنگی دیواری تاشو نیازی به جای مجزا و تخریب و هزینه های کلان دیگر ندارد.

- امکان نصب قیف توالت فرنگی به صورت جداگانه

توالت فرنگی تاشو دیواری آسانا

توضیحات :

در ابتدا برای روشن تر شدن موضوع قبل از اینکه مزیت توالت فرنگی را بیان کنیم به مضرات توالت ایرانی اشاره ای می کنیم. در توالت های ایرانی وقتی که شما روی پا می نشینید و در موقعیت استفاده، حدود پنج دقیقه در این وضعیت قرار می گیرید، در واقع مقدار زیادی از وزنتان را روی سطح کوچکی از مفصل زانو قرار داده و تکیه گاه و نقطه فشار شما باعث بروز مشکلاتی جدی شده و مفصل تخریب می گردد. در حقیقت توالت فرنگی سالیان زیادی است که وجود دارد اما می دانید چرا نتوانسته جا بی افتد؟ زیرا نظافت آن مشکل و همچنین هزینه بر و جاگیر میباشد. اما توالت فرنگی دو منظوره (تاشو) این مشکلات را حل کرده و قابل نصب به دیوار بوده که نیاز به جابجایی ندارد و ایجاد مزاحمت نمی کند و به راحتی به سمت دیوار باز و بسته می شود.

توالت فرنگی تاشو دیواری

 قابل توجه هموطنان گرامی (جانبازان ، معلولین ، بیماران - آپارتمان نشینان ، سالمندان  و همه کسانی که به فکر سلامتی و راحتی خود هستند) دیگر نگران توالت های فرنگی نامرغوب نباشید. سلامت بازار جدیدترین و راحت ترین توالت فرنگی موجود در ایران را به شما پیشنهاد می دهد. محصول پیشنهادی سلامت بازار از نظر نظافت و ظرفیت کاملاً آزمایش شده و به تمامی سوالاتی که به ذهن می رسد پاسخگو می باشد.

توالت فرنگی تاشو دیواری

 اهمیت استفاده از توالت فرنگی :

افرادی که دچار کمردرد یا پا درد و مشکلات دیسک کمر هستند، لزوم استفاده از توالت فرنگی و منع نشستن در حالت مضر و آسیب رساننده هنگام دستشویی رفتن، امری اجتناب ناپذیر برای آنان است. فشاری که به زانوها و ستون فقرات در این حالت وارد می‌شود، می‌تواند دردها را بیفزاید. حتی کسانی که هیچ مشکلی از بابت ستون فقرات و دیسک ‌های مهره‌ای ندارند و مبتلا به کمردرد و پا درد نیستند هم توصیه به استفاده از توالت‌ فرنگی می شود. توالت فرنگی پیشنهادی سلامت بازار دو پایه آن بصورت افقی برروی دیوار پشت توالت معمولی (شرقی) با پیچ و رولپلاک نصب میشود و دو پایه دیگرآن بصورت عمودی و آزاد بر روی زمین قرار میگیرد و به طرف دیوار تاشده و با فاصله ای 40 سانتیمتری از کف توالت جمع می شود و به دیوار می چسبد.

توالت فرنگی تاشو دیواری

توالت فرنگی تاشو دیواری

مزیت استفاده از توالت فرنگی :

در نظر بگیرید شما قسمتی از پوست یا ناخن را تحت فشار بگیرید و مانع رسیدن خون به آنجا شود چه اتفاقی می افتد؟ کم خونی باعث می شود که آن بافت نابود شود. شما در واقع در مفصل خود همین فشار را ایجاد می کنید و باعث کم خونی آن می شوید علاوه بر آن جلوی چرخش مایع مفصلی را هم گرفته و به آن صدمه می زنید و این نشان می دهد که ما اصلاً به سلامت مفاصل خود اهمیتی نمی دهیم و متاسفانه به همین علت است که در کشور سن تعویض مفصل و جراحی آن به جای  80 سالگی در دنیا، به حدود 40 تا 50 سالگی رسیده است! متخصصین به افرادی که به بیماری های مفصلی کمر درد پا درد و دیسک کمر مبتلا هستند تاکید می کنند که حتما از توالت های ضمن اینکه مانع نشستن در حالت مضر می گردند از آسیب رسیدن به مفاصل نیز جلوگیری می کنند. همچنین توصیه می کنند کسانی که هیچ مشکلی از بابت ستون فقرات و دیسک های مهره ای ندارند و مبتلا به کمر درد و پا درد نیستند هم از توالت فرنگی سیار و یا از صندلی های تاشو مخصوص توالت استفاده نموده و از توصیه های پزشک در باره استفاده از توالت فرنگی به خاطر دلایل غیر قابل قبول و غیر منطقی و به بهانه بهداشتی نبودن آن امتناع نکنند.

توالت فرنگی تاشو دیواری

نقد و بررسی کاربران

ناشناس 1395-11-05

سوال

قیف نداره این؟؟؟
اکه قیف بزاریم چجوری موقع بسته شدن فیت شه به دیوار

  حسنی 1395-09-02

  فاطمه حسنی

  در فیلم این توالت د رست روی دستشویی قرار نگرفته لطفا طول این توالت را ذکر کنید

   حسنی 1395-09-02

   حسنی

   در فیلم این توالت د رست روی دستشویی قرار نگرفته لطفا طول این توالت را ذکر کنید

    حسنی 1395-09-02

    طول توالت

    در فیلم این توالت د رست روی دستشویی قرار نگرفته لطفا طول این توالت را ذکر کنید

     علی صیاحی 1395-06-04

     پیشنهاد

     ازبابت معرفی این محصول مفید ممنون وسپاسگزارم
     اگر تحمل وزن آن برای افراد سنگین وزن قدری بیشتر شود به مراتب بهتر است چون اکثر بانوان خصوصا مادران در زمان سالمندی دچار وزن بیشتری شده ونیاز به اطمینان بیشتری از تحمل وزن این محصول دارند

      محمد تدو 1395-05-25

      نقد

      یک عدد توالت فرنگی دیواری