کمربند پشم شتر مشاهده عکس بزرگتر

کمربند پشم شتر مورتکس - چسب دار Morteks

فصل بروز بیماریهای سرد. بیماری‌های سرد در فصل گرما جزو بیشترین بیماری ها هستند و در سرما هم بیشتر و بیشتر می شوند. باید برای پیشگیری از این بیماری‌ها، سر، شانه‌ و کتف و کمر را بپوشانیم. بهتر است شال و کمربند از پشم باشد. مخصوصاً پشم شتر گرمای شدیدی ایجاد می‌کند.

جدید

220,000 ریال

مشخصات

کشور سازندهترکیه

توضیحات

کمربند پشم شتر مورتکس - چسب دار

محصولات مورتکس بافته شده از الیاف طبیعی پشم شتر با خواص زیر میباشد:

- بدون حساسیت و خارش

- کمترین میزان تعریق در عین گرم کنندگی

- التیام درد در قسمتهای زانو و کمر

- گرم نگهداشتن کلیه ها در فصول سرد

- بسیار لطیف و راحت

کمربند گرم کننده شرکت مورتکس ترکیه با هدف گرم نگه داشتن و محافظت سبک ازمهره های کمرشما تولید شده است. الیاف پشمی که با بدن تماس پیدا میکنند، اثرمیکروماساژ از خود نشان می دهند. این نوع میکروماساژ و گرمای خشک موجب می شود گردش ذرات ریز موجود در خون سرعت یافته و مهره های کمر در برابر سرما محافظت شوند و آسیب دیدگی و پیچ خوردگی به سرعت بهبود یابداین محصول برای اشخاصی که دارای بیماریهایی نظیر التهاب مفاصل، آرتروز، روماتیسم و واریسمی باشند، محصول فراموش نشدنی است.

امروزه استقبال چشمگیر مردم از محصولات طبیعی با خواص ویژه و عاری از عوارض بر کسی پوشیده نیست، کمربندهای تهیه شده از الیاف طبیعی پشم شتر با خاصیت ایجاد گرمای مطبوع بدن بدون حساسیت و تعرق زیاد و التیام بخشی خود جایگزین بسیار مناسبی برای کمر بند های بافته شده از الیاف مصنوعی میباشد زیرا پشم شتر داراي خصوصياتي منحصر به فردی است كه حتی آن را از پشم گوسفند متمايز مي سازد و آن استحكام و مقاومت ، سبكي وزن و كاهش انتقال حرارت است .

 کمربند پشم شتر مورتکس

- در مواردی جهت لاغری نیز استفاده شده است.

کمربند پشم شتر مورتکس Morteks بدون چسب از مدل های دیگر این محصول است.

همچنین  زانو بند های تهیه شده از الیاف طبیعی پشم شتر با خاصیت ایجاد گرمای مطبوع بدن بدون حساسیت و تعرق زیاد و التیام بخشی خود جایگزین بسیار مناسبی برای زانو بند های بافته شده از الیاف مصنوعی میباشد

از شتر چه میدانید؟

قسمتهای مختلف بدن شتر

پشم شتر نازک و نرم است که هم عایق گرمایی و هم خنک‌کننده می‌باشد. ضمن آنکه نور خورشید نمی‌تواند به داخل آن نفوذ کند، ولی گرمای بدن به راحتی از آن خارج می‌گردد.

کلیه‌ها آخرین و موثرترین اندام می‌باشند که مقدار زیادی آب را جذب و دوباره به بدن باز می‌گردانند. به همین دلیل است که ادرار جانور بسیار غلیظ است. بعبارت دیگر می‌توان گفت که شتر بدون هیچ مسئله‌ای توانا به نوشیدن آب و خوردن گیاهان شور صحرایی می‌باشد.

دمای بدن شتر تشنه پیش از شروع به عرق کردن ، می‌تواند به 42 درجه سانتیگراد برسد.

کوهان عمل اندوختن انرژی را به عهده دارد. با تجزیه شیمیایی چربی در کوهان ، مقداری انرژی آزاد می‌گردد. در ضمن چربی موجود همچون عایق گرمایی در برابر خورشید عمل می‌کند.

کمربند پشم شتر

روده با یاخته‌های ویژه‌ای نسبت به جذب بخش بزرگی آب موجود در غذای جانور کمک می‌کند و همین عمل باعث می‌گردد که پیخال حیوان کاملا خشک خارج ‌گردد.

ادرار در مثانه وظیفه خنک کردن را نیز بر عهده دارد. همزمان با تخلیه مثانه ، جانور دم خود را به شدت تکان می‌دهد و با این عمل ادرار را روی پای عقب خود پخش می‌کند. تبخیر ادرار در روی بدن باعث خنک شدن می‌گردد.

معده جانور بسیار بزرگ است. هر شتر می‌تواند 200 لیتر آب را در 15 دقیقه بنوشد. در هر سه شکمبه جانور صدها لایه از یاخته وجود دارد که در آنجا آب اضافی و مواد غذایی می‌توانند اندوخته شوند.

رگهای خونی زیر پوستی شتر در قسمت گلو ، پاها و پهلوها جریان دارند، به‌نحوی که بیشترین گرما را ایجاد می‌کنند. گویچه‌های سرخ می‌توانند اکسیژن را به بخشهای گوناگون بدن حمل ‌کنند، حتی اگر آب خود را از دست داده باشند و به 200/1 حجم واقعی خود رسیده باشند.

گوشهای شتر کوچک و پر شده از موهای بلند و نزدیک به ‌هم هستند که درون آن را در برابر شنهای معلق محافظت می‌کنند.

پره‌های بینی او می‌توانند بسته شوند، به نحوی که مانع ورود شن به درون آن شوند. پره‌های مترشحه در سوراخ بینی ، سطح بزرگی را اشغال می‌کنند. آنها بخار آب موجود در اطراف جانور را به درون بینی می‌کشند.

چشمها بوسیله مژه‌های بلند و فشرده محافظت می‌شوند. ضمن آنکه مانع ورود شن نیز می‌گردند.

دهان با پوست ضخیمی ‌پوشیده شده است که باعث محافظت آن در زمان خوردن خارهای خشک بیابان می‌گردد.

زانو ، آرنج و جناغ سینه دارای پوششی از پوست مرده می‌باشد که جانور را در برابر آسیبهای احتمالی حفظ کرده و در زمان نشستن بر روی زمین همچون عایق گرمایی برای او عمل می‌کنند

کف پای شتر به نسبت بسیار ، پهن و در بخش بیرونی از لایه شاخی ضخیم پوشیده شده است که مانع فرو رفتن او در شن می‌گردد. ضمن اینکه پای جانور را در برابر گرما و سنگهای تیز محافظت می‌کند.

همچنین زانو بند های تهیه شده از الیاف طبیعی پشم شتر با خاصیت ایجاد گرمای مطبوع بدن بدون حساسیت و تعرق زیاد و التیام بخشی خود جایگزین بسیار مناسبی برای زانو بند های بافته شده از الیاف مصنوعی میباشد زیرا پشم شتر داراي خصوصياتي منحصر به فردی است كه حتی آن را از پشم گوسفند متمايز مي سازد و آن استحكام و مقاومت ، سبكي وزن و كاهش انتقال حرارت است .

نقد و بررسی کاربران

یوسفی 1395-11-02

بوی بد پشم شتر

سلام.پشم شتربوی بدی داره چطوری بایدازبین برد؟

    سیدامیر 1395-10-13

    کیفیت عالی

    باسلام این کالا انقدرباکیفیت است که جای هیچ نقدوبرسی باقی نمی زاره