دستگاه بی اختیاری ادرار بانوان pelvic muscle trainer مشاهده عکس بزرگتر

دستگاه بی اختیاری ادرار بانوان Pelvic Muscle

بی‌اختیاری ادرار یکی از مشکلات رایج به خصوص در زنان میانسال است به طوری که آمارشیوع آن در  ایران تا حدود 70 در صد اعلام شده است.
این بیماری عموما به معنای شکایت بیمار از عدم کنترل ادرار و نشت و ریزش غیر ارادی آن است.

2767

جدید

5,790,000 ریال

توضیحات

دستگاه بی اختیاری ادرار بانوان

بی اختیاری ادرار

بی‌اختیاری ادرار یکی از مشکلات رایج به خصوص در زنان میانسال است به طوری که آمارشیوع آن در ایران تا حدود 70 در صد اعلام شده است.

این بیماری عموما به معنای شکایت بیمار از عدم کنترل ادرار و نشت و ریزش غیر ارادی آن است.

بی‌اختیاری‌ ادرار یا به علت انقباض غیرارادی ماهیچه مثانه رخ می‌دهد یا به علت ضعف بیش از حد ماهیچه‌ها و بافت‌های لگنی برای مقاومت در مقابل فشار داخل مثانه اتفاق می‌افتد که انواع گوناگون دارد. در نظر داشته باشید زنان بسیاری مبتلا به بی‌اختیاری هستند، که اکثر انواع آن قابل درمان است و وابسته به سن نیست. اگر به دلیل نشت ادرار، از پد استفاده می‌کنید. یا به دلیل ترس از نشت ادرار، کار و فعالیت‌های اجتماعی خود را محدود کرده‌اید، تشخیص بی‌اختیاری ادرار قطعی است و باید درمان شوید.

بی‌اختیاری ادراری دومین عاملی است که موجب قرار دادن سالمندان به خانه‌های نگهداری سالمندان می‌شود. طبق آمار ۵۰درصد ساکنان این مکان‌ها به بی‌اختیاری ادرار مبتلا هستند.

بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار و بیوفیدبک :

استفاده از بیوفیدبک برای درمان بی اختیاری ادراربه سال 1940 بر می گردد، زمانی که آرنولد کگل متخصص بیماری های زنان از ابزارها و وسایل الکتریکی برای ارزیابی و ارائه روشی برای منقبض کردن ماهیچه های لگن استفاده کرد.

درمان مختلفي از قبيل درمان دارويي،درمان هاي فيزيوتراپي، جراحی..برای بی اختیاری ادرار است که از مفید ترین و کارآمد ترین درمانها تمرين عضلات كف لگن (تمرینات کگل یا کیگل) می باشد كه عضلات ضعيف را قوي مي سازد .

 

pelvic muscle trainer

نام دستگاهی کوچک است که با تمرینات کاربردی آن می توانید عضلات کف لگن خود را قوی سازید و بيماري خود را بطور کامل درمان کنید.اين دستگاه توسط کمپانی XFT طراحی وابداع شده است. این دستگاه ابتدا بوسیله پراب مقدار ضعف عضلات لگن شمارا اندازه گیری کرده و بر اساس نتایج شما می توانیداز حالت تمرینات پیشنهادی دستگاه استفاده نمایید. این دستگاه به علت استفاده از پراب نیوماتیک (بادی)ایمن ترین و کارامد ترین دستگاه بیوفیدبک در درمان بی اختیاری ادرار در دنیا محسوب می شود .

مشخصات:

•اولین وتنها ترین دستگاه بیو فیدبک ایمن (عملکرد پراپ با جریان هوا )

 

ویژگی ها:

   در دو مدل خانگی و کلینیکال

   ترکیب روش بیو فیدبک با تمرینات کگل

   رفع مشکل بی اختیاری ادرار

   تقویت عضلات لگن پس از زایمان و احیا مجدد عضلات

   بهبود افتادگی شکم پس از زایمان

   کاهش درد(زایمان)

   کاهش درد مقاربت جنسی و تقویت عضلات

   بالا بردن کیفیت زندگی زناشویی

   دارای FDA امریکا

   دارای CE اروپا

   مجوز وزارت بهداشت (93759078)

   یک سال گارانتی

   همراه با دفترچه راهنما فارسی

 

برای درمان 100درصد و بی عارضه میتوانید از دستگاه pelvic muscle trainer استفاده کرده و عضلات کف لگن خود را تقویت سازید و ديگر درمان هاي سراپاي و درمان هاي جراحي توصیه نمی شود.

دستگاه درمان بی اختیاری

نقد و بررسی کاربران