کیسه آبگرم امسیگ Emsig مشاهده عکس بزرگتر

کیسه آبگرم بدون روکش امسیگ Emsig

کیسه آب گرم بدون روکش
ساخته شده از مرغوبترین Rubber BS Standaed 1970: 2012 UK

2681

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

189,000 ریال

توضیحات

کیسه آبگرم 2000ml امسیگ HB 166

خصوصیات:

کیسه آب گرم بدون روکش

ساخته شده از مرغوبترین RubberBS Standaed 1970: 2012 UK

کیسه آب گرم

کیسه آب گرم یا Heat bag به منظور گرم کردن بخشی از بدن ،برقراری راحتی، آرامش و خواب، افزایش گردش خون و تسریع بهبودی و کاهش درد عضلانی صورت می گیرد.

قبل از استفاده هرگونه صدمات بافتی، علائم قرمزی، خراشیدگی پوست تورم یا خونریزی در محلی که قرار است گرما بکار رود باید مورد بررسی قرار گیرد.

نکته قابل توجه این است که حرارت آب برای یک فرد بالغ طبیعی و کودکان بالای دوسال میتواند بین ۵۲درجه سانتیگراد باشد. برای اطفال، سالمندان،افراد فلج و بیمارانی که دچار اختلالات عروقی هستند،حرارت آب نباید از ۴۶-۴۰.۵درجه سانتی گراد بیشتر باشد.

کیسه آب گرم

طریقه استفاده از کیسه آب گرم:

۱. قبل از پر کردن،کیسه آبگرم لازم است از نظر محکم بودن در و نشت نکردن آب کنترل شود.

۲. با دماسنج مخصوص آب درجه حرارت آب را اندازه بگیرید.

۳. کیسه آب گرم را تا ۳/۲ حجم از آب گرم پر کنید.

۴. برای خارج کردن هوای درون کیسه، با یک دست دهانه کیسه را که بر روی سطح صافی،مخالف بدن خود قرار داده اید به آهستگی پایین بیاورید و با دست دیگر به آرامی روی بدنه کیسه فشار وارد کنید به طوری که آب به دهانه کیسه بیایدو هوای آن خارج شود. بعد در کیسه را ببندید. استدلال: خارج کردن هوا از کیسه موجب شکل گیری کیسه آب گرم، بسته به محل مورد استفاده می شود.

۵. کیسه را وارونه کنید تا مطمئن شوید که در آن خوب بسته شده است. کیسه را خوب خشک کنید و در پوشش آن قرار دهید.

۶. کیسه را به داخل اتاق بیمار برده، در صورت لزوم او را از اقدام مورد نظر مطلع کنید، پوشش های روی مورد معالجه را کنار بزنید و کیسه را در محل دستور داده شده توسط پزشک قرار دهید. (دقت کنید که دهانه کیسه آب گرم حتی المقدور دور از بدن بیمار باشد.)

۷. در صورت لزوم با استفاده از بالش، کیسه آب گرم را در محل ثابت کنید.

کیسه آب یخ امسیگ

کیسه آب گرم امسیگ Emsig

مزاياي استفاده از كيسه آب گرم:

جمله مزاياي كيسه هاي آب گرم مي توان به اين موارد اشاره كرد:

ايجاد حس آسايش و راحتي - ايجاد گرمايي ملايم و مطبوع به صورت موضعي - التيام درد

فراهم كردن گرما:

كيسه هاي آب گرم معمولا مجهز به كاور هاي خزدار و يا پوشش هايي هستند كه گرماي آب جوش را ملايم تر كرده و سطح تماسي نرم تر و دلپذير تر براي كاربر فراهم مي كند. اين محصول براي شرايطي كه همه افراد ساكن در منزل احساس گرما كرده و فقط يك نفر احساس سرما مي كند نيز گزينه ي بسيار مناسبي مي باشد از طرفي در پيك نيك ها و گردش هاي خارج از منزل استفاده از اين كيسه ها براي گرم نگاه داشتن بدن در هواي سرد ايده آل مي باشد.

کیسه آب گرم امسیگ

كاهش درد:

كمردرد معمولا مشكل شايعي است كه در بين طيف وسيعي از مردم رواج دارد. اكثر افراد معمولا كمر درد را حتي براي يكبار در زندگي خود تجربه كرده آيند. براي تسكين اين گونه دردهاي موضعي معمولا گرما و حرارت پيشنهاد مي شود چراكه گرما التيام بخش دردهاي موضعي ماهيچه اي و عضلاني مي باشد. بنابراين استفاده از كيسه هاي آب گرم با توجه به قابليت انعطاف و خم پذير بودنشان بر روي موضع درد كه مي تواند كمر و يا شكم باشد موثر مي باشد.

همچنين فرد مي تواند كيسه ي آبگرم را روي تخت گذاشته و روي آن دراز كشد تا گرما وحرارت مطلوب به بافت مورد نظر برسد.

نقد و بررسی کاربران