دستگاه کنترل ادرار و تقویت عضلات کف لگن مشاهده عکس بزرگتر

دستگاه کنترل ادرار و تقویت عضلات کف لگن

 تکرر ادرار جزو شایعترین علائم اولیه حاملگی است که در حدود هفته ششم حاملگی شروع می شود. عمده ترین دلیل تکرر ادرار افزایش حجم خون در حاملگی است که سبب افزایش ادرار می شود. بزرگ شدن رحم در ادامه حاملگی نیز ممکن است سبب فشار بر روی مثانه و تکرر ادرار شود.

2696

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

20,500,000 ریال

توضیحات

دستگاه کنترل ادرار و تقویت عضلات کف لگن - درمان و پیشگیری atonyمثانه

تکرر ادرار جزو شایعترین علائم اولیه حاملگی است که در حدود هفته ششم حاملگی شروع می شود. عمده ترین دلیل تکرر ادرار افزایش حجم خون در حاملگی است که سبب افزایش ادرار می شود. بزرگ شدن رحم در ادامه حاملگی نیز ممکن است سبب فشار بر روی مثانه و تکرر ادرار شود... بسیاری از زنان در طول حامگی دچار "بی اختیاری فشاری" می شوند. در این نوع بی اختیاری، هنگام سرفه، خنده، عطسه و بلند کردن اجسام سنگین مقداری ادرار از مثانه خارج می شود. این عارضه در سه ماهه سوم شایعتر است. برای جلوگیری از این عارضه بهتر است قبل از پر شدن بیش از حد مثانه، به دستشویی بروید.

اکثر خانم های باردار، در طول دوران بارداری و بعد از آن دچار افتادگی رحم و بی اختیاری ادرار میشوند، این محصول در 4 وزن مختلف با قابلیت جاگذاری داخل واژن کمک شایانی به کنترل داشتن این مورد میکند

توضیحات :

قبل از استفاده از این وسایل دفتر چه راهنما را به دقت مطالعه نمایید و به خاطر بسپارید .ست لوازم جانبی Elaneeشامل 4 کوین مخروطی شکل در رنگ ها و وزن های متفاوت مطابق با جدول ذیل قابل ارائه می باشد :

 

وزنرنگ
20 گرمزرد
34 گرمآبی
50 گرمسبز
68 گرم

بنفش

عواملی نظیر بارداری ،زایمان ،تغییرات هورمونی و یا کاهش هورمون ها در طول یائسگی یا پس از آن حمل بارهای سنگین ،فعالیت های ممتد فیزیکی و چاقی از جمله دلایل کشیدگی و یا سستی عضلات کف لگن محسوب می شود . که به بیماریهایی نظیر بی اختیاری ادراری در زمان وجود فشار و یا استرس و جابجایی اندام های شکمی منجر می گردد .
بدین ترتیب می توانید شخصا خود را درمان کنید و یا از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری کنید .
انجام تمرینات ممتد با استفاده از وسایل جانبی جهت تقویت عضلات کف لگن ELANEEمی تواند به احساس وجود عضلات کف لگن و تقویت عضلات پرینه کمک کند . در طول دوران بارداری انجام تمرینات ورزشی با استفاده از کوازم جانبی ELANEEموجب تقویت عضله پرینه و ممانغت از بروز مشکلات ادراری می گردد . پس از زایمان نیز انجام تمرینات منظم و پیاپی به تقویت عضلات کف لگن کمک می کند .
اگر چه به دلیل عدم احساس عضلات پرینه انجام تمرینات عضلات کف لگن ممکن است به نتیجه مطلوب منتهی نشود ولی انجام تمرینات با لوازم جانبی جهت تقویت ماهیچه کف لگن ELANNEمی تواند برای فرد نتیجه مطلوبتری را به دنبال داشته باشد .

دستگاه بی اختیاری ادرار

دستگاه بی اختیاری ادرار

استفاده از ELANEE جهت تقویت عضلات کف لگن در موارد زیر :

-پیشگیری از سستی و تنبلی عضله پرینه و تقویت ان در طول دوران بارداری و بعد از زایمان

-پیشگیری و درمان بی اختیاری ادراری ناشی از فعالیت فیزیکی یا استرس در خانم ها خصوصا در طول دوران یائسگی و بعد از ان

-بهبود بمیاری های رحم نظیر افتادگی رحم

-قابل ارائه در بسته بندی های 4 عدد با وزن و رنگ متفاوت

-مورد تائید مراجع علمی

-ساخت کمپانی GRUNSPECHTالمان

-دارای تائیدیه استاندارد اروپا

نقد و بررسی کاربران