دستگاه مراقبت از مفاصل شاندرمن مشاهده عکس بزرگتر

دستگاه مراقبت از مفاصل شاندرمن

  مدل :  JCM-300
 برند  Shanderman :  شرکت سازنده :  Iran
 دارای مجوز رسمی از وزارت صنایع و معادن
دارای تائیدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 دارای گواهینامه استاندارد بین المللی FDA,CE,FCC,HI TECH

2002

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

2,250,000 ریال

توضیحات

ویدیوی مربوط به این محصول:

دستگاه مراقبت از مفاصل مدل : جی سی ام -300  مدل :  JCM-300
 برند  Shanderman :  شرکت سازنده :  Iran
 دارای مجوز رسمی از وزارت صنایع و معادن
دارای تائیدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 دارای گواهینامه استاندارد بین المللی FDA,CE,FCC,HI TECH

 ما بايد بياموزيم كه به صداي بدنمان گوش دهيم و بايد دردهاي موجود در هر نقطه از بدن خصوصاً در مواقعي كه درد طولاني مي شود جدي تلقي شده و به آن رسيدگي شود.

مراقبت از مفاصل
 توضیحات
درد فرشته نگهبان بدن است و به ما اطلاع مي دهد كه در نقطه اي از بدن اتفاق ناگواري در حال جريان است و ساكت كردن آن بدون از بين بردن علت زمينه اي مناسب نيست بخصوص آسيب هاي تاندوني در ناحيه مچ پا بعد از مدتي دچار كاهش درد مي شوند در حاليكه روند آسيب مفصلي به تدريج رشد و ادامه مي يابد. پس دقت كردن به آسيب هاي مفصلي و رفع به موقع آنها از اركان مهم محافظت از مفاصل است.

دستگاه مراقبت از مفاصل مدل: جی سی ام -300
دارای گرمای تسکین دهنده درد، ترکیبی از مادون قرمز و المنت گرمایی ، قابل تنظیم تا 60 درجه همراه با رابط فندکی خودرو و آداپتور خانگی.
کافیست درکنار درمانهای شایع پزشکی و فیزیوتراپی یک دستگاه  (JCM-300) تهیه نمایید.
مراقبت از مفاصل شاندرمن
دیگر نگران آرتروز-روماتیسم مفصلی- پارگی منیسکها- سائیدگی مفاصل -سندرم تنیس ال بو و گلف ال بو-شانه یخ زده- درد وگرفتگی مفاصل -عوارض ناشی از جراحی مفاصل ( درد- ادم )نباشید .  بسیار حرفه ای با قابلیت انتخاب عملکرد حرفه ای برای هر نقطه از بدن و قابلیت تنظیم قدرت انواع امواج پالس دستگاه از حداقل به حداکثر. این عملکرد دستگاه باعث بهبود تغذیه خونی در حین درمان و دفع مواد زائد شده که درنهایت باعث کاهش درد و عوارض جبران ناپذیر بیماریهای مفصلی و عضلانی و بهبود تدریجی بیمار( در کنار درمانهای کلینیکال فیزیوتراپی) می گردد.استفاده مداوم و منظم از این دستگاه میزان مصرف داروهای آرام بخش و مسکن را در بیمار کاهش داده و بیمارکمتر در معرض عوارض خطرناک و اعتیاد ناشی از مصرف این داروها قرار می گیرد.
مراقبت از مفاصل شاندرمن
 لازم به ذکر است این دستگاه در کنار درمان های شایع پزشکی و فیزیوتراپی به منظور در مان مفاصل و عضلات در آسیب دیدگی های مفصلی بر اثر ورزش یا صانحه تصادف به ویژه در سالمندان عزیز مبتلا به آرتروزهای شدید مفاصل پیشنهاد می گردد. این دستگاه دارای ساختار و طراحی کاملا متناسب با بدن انسان در نواحی (زانو-شانه-آرنج) می باشد به نحوی که بعد ازکار روزانه شدید استفاده از این دستگاه درد وخستگی بدن و عضلات را کاهش می دهد و شما را برای شروع فعالیت مجدد روزانه و پر نشاط آماده می سازد.
مراقبت از مفاصل
مراقبت از مفاصل شاندرمن
 اهمیت
شایع ترین مفصلی که دچار سائیدگی یا صدمات ناشی از صانحه می گردد زانوست، درد زانو در میان بیش از 90 درصد مردم در سنین و مشاغل مختلف بویژه افراد چاق و مسن شایع می باشد.  این دستگاه دارای 3 عملکرد (گرمای المنت-مادون قرمز-تحریک الکتریکی)به عنوان وسیله کمکی در درمان آسیب دیدگیهای مفصلی از قبیل: ساییدگی مفاصل-آرتروز-روماتیسم-پارگی منیسکها -سندرم تنیس ال بو و گلف ال بو بسیار مفید وموثر می باشد.
مراقبت از مفاصل شاندرمن
 تحریک الکتریکی این دستگاه از طریق گیرنده های روی پوست (تنس) همراه با 2 نوع گرما در درمان درد های موضعی حاد و مزمن مفاصل و عضلات نواحی مورد استفاده و مبتلا بسیار موثر بوده و گرمای ناشی از دستگاه سبب افزایش گردش خون موضعی در ناحیه آسیب دیده می گردد. این عملکرد دستگاه باعث بهبود تغذیه خونی در حین درمان و دفع مواد زائد و ادم ناحیه مورد استفاده شده که درنهایت باعث کاهش درد و عوارض جبران ناپذیر بیماریهای مفصلی و عضلانی و بهبود تدریجی بیمار( در کنار درمانهای کلینیکال فیزیوتراپی) می گردد.
 ویژگی و خصوصیات دارای 3 عملکرد (گرمای المنت- مادون قرمز-تحریک الکتریکی) دارای گرمای تسکین دهنده درد ترکیبی از مادون قرمز و المنت گرمایی قابل تنظیم تا 60 درجه همراه با رابط فندکی خودرو و آداپتور خانگی. متناسب با بدن انسان در نواحی(زانو-شانه-آرنج) فوایداستفاده
مداوم و منظم از این دستگاه میزان مصرف داروهای آرامبخشومسکنرادربیمارکاهش داده و بیمارکمتردرمعرض عوارض خطرناک و اعتیاد ناشی از مصرف این داروها قرار می گیرد . لازم به ذکر است این دستگاه در کنار درمان های شایع پزشکی و فیزیوتراپی به منظور کمک به درمان مفاصل و عضلات در آسیب دیدگیهای مفصلی بر اثر ورزش یا صانحه تصادف بویژه در سالمندان عزیز مبتلا به آرتروزهای شدید مفاصل پیشنهاد میگردد، این دستگاه دارای ساختار و طراحی کاملا متناسب با بدن انسان در نواحی(زانو- شانه-آرنج) می باشد به نحوی که بعد از کار روزانه شدید استفاده از این دستگاه درد وخستگی بدن وعضلات را کاهش می دهد و شما را برای شروع فعالیت مجدد روزانه و پر نشاط آماده می سازد. این دستگاه بویژه به رانندگان عزیز ناوگان حمل و نقل عمومی کشور از قبیل راننده گان: تاکسی، کامیون، اتوبوس و... با قابلیت استفاده در خودرو از طریق رابط فندکی پیشنهاد می گردد، این دستگاه با قیمت اندک و تاثیر باور نکردنی خود کمک شایانی برای جلوگیری از اتلاف وقت، هزینه و... شما در درمان مشکلات مفاصل می نماید.
      اهمیت نگهداری از مفاصل
مفاصل، اعضای حرکتی بدن یا به نوعی چرخ های ماشین بدن هستند. اولین قدم استفاده درست از مفاصل است، به طور مثال با طولانی ایستادن به مفصل زانو و کمر آسیب می رسد و برای محافظت آن، بهتر است که پا روی یک بلندی ۱۰ سانتی قرار داده شود تا زانو و کمر در حالت راحت تری باشد و هر چند دقیقه یک بار پاها جابه جا شوند.
دو زانو نشستن طولانی به مفاصل زانو آسیب می رساند و بهتر است جوانان نیز موقع نشستن از صندلی استفاده کنند.
همچنین توصیه می شود برای نگهداری از مفاصل از توالت فرنگی استفاده شود؛ توالت های معمولی باعث تشدید آرتروز و فشار به کمر می شود.
وزن زیاد از دیگر عواملی است که به مفاصل فشار وارد می کند، پس باید برای پیشگیری از اضافه وزن و ایجاد سنگینی روی مفاصل از مصرف غذاهای چرب و نشاسته دار خودداری کرد.
همچنین باید یادآور شد که برای نگهداری از مفاصل، روزانه ورزش مناسب و مداوم زیر نظر مربی آگاه به فیزیک بدن انجام شود، چرا که ورزش باعث تقویت مفاصل می شود.
 
 
نکات تخصصی
شاندرمن 1 کاناله 2 الکترود
 دارای گرمای تسکین دهنده درد
 ترکیبی از مادون قرمز و المنت گرمایی
 قابل تنظیم تا 60 درجه همراه با رابط فندکی خودرو و آداپتور خانگی.
کافیست درکنار درمانهای شایع پزشکی و فیزیوتراپی (درمانهای کلینیکال) یک دستگاه  (JCM-300) تهیه نمایید.


نقد و بررسی کاربران