سر سوزن قلم انسولین پیک PIC مشاهده عکس بزرگتر

سر سوزن قلم انسولین پیک PIC - بسته 100 عددی

•تزریق بدون درد
 
•ساخت کشور ایتالیا
 
•سازگار با انواع قلم به علت دارا بودن  ISO 11608
 
•نازک ترین سرسوزن با طول های مختلف

جدید

770,000 ریال

توضیحات

ویدیوی مربوط به سر سوزن قلم انسولین پیک  PIC:


 

سر سوزن قلم انسولین پیک PIC

ویژگی ها:

- نازک ترین سرسوزن با قطر 0.23 میلیمتر معادل گیج 32


- استفاده از تکنولوژی تراش سه گانه در سر سوزن پیک سولوشن (PiC Solution) که باعث ورود بدون درد سوزن به داخل پوست می گردد و از درد ناشی از پاره شدن پوست جلوگیری می نماید.


- استفاده از تکنولوژی الکتروپولیش که براده های فلزی تشکیل شده بر روی سوزن را حذف نموده و سطح سر سوزن پیک سولوشن (PiC Solution) را بسیار صیقلی و هموار می سازد، که از درد ناشی از ورود سوزن به داخل پوست جلوگیری می نماید.


- استفاده از تکنولوژی دیواره نازک (Thin Wall) سرسوزن پیک سولوشن (PiC Solution)، که باعث تزریق یکنواخت انسولین گردیده و از درد ناشی از تجمع انسولین در زیر پوست جلوگیری می نماید.


- پوشش سلیکونی سوزن، موجب تسهیل ورود سوزن به پوست و در نتیجه تزریق راحت و بدون درد می شود.


- استفاده از تکنولوژی بدنه یکنواخت در سرسوزن پیک سولوشن (PiC Solution) که باعث یکنواخت شدن جریان انسولین در سوزن گردیده و از درد ناشی از تجمع انسولین در زیر پوست جلوگیری می نماید.


- سرسوزن قلم انسولین پیک سولوشن (PiC Solution) – اینسوپن (INSUPEN) سازگار با انواع قلم های انسولین دنیا می باشد، از آنجائیکه تولید این سر سوزن مطابق با استاندارد ISO-11608 می باشد، تمامی سر سوزن های پیک سولوشن (PiC Solution) با طول های 4-6-8 میلیمتر با تمامی قلم های انسولین دنیا سازگار می باشند.


- ساخت کشور ایتالیا (PiC)


- در بسته بندی 100 تایی

 

توضیحات

قطر سوزن
با واحدی به نام گیج اندازه گیری می شود. هرچه گیج بالاتر باشد قطر سوزن نازک تر است. سر سوزن انسولین PiC با گیج 32 موجود است.
توصیه می شود که برای تزریق انسولین از سرسوزن های کوتاه و نازک استفاده شود (حتی در افراد چاق). در چنین شرایطی برای تزریق انسولین فقط کافیست که به صورت 90 درجه تزریق کنید.

طول سوزن
عمق تزریق را تعیین می کند که با واحدی به نام میلیمتر اندازه گیری می شود. سرسوزن قلم انسولین PiC با طول های 4، 6، 8 میلیمتری موجود است.

سر سوزن قلم انسولین پیک Pic

نقد و بررسی کاربران

Dr.piita 1395-08-12

پرسش

سلام از این نوع سوزن میشه برای تزریقاتی مثل بوتاکس هم استفاده کرد؟