اسپری ضدعفونی کننده زخم مشاهده عکس بزرگتر

اسپری ضدعفونی کننده زخم نیواشا NIVASHA

اسپری نیواشا از عفونی شدن زخم ها پیشگیری نموده حتی عفونت های گرم مثبت و گرم منفی موضع زخم را درمان می نماید.

اسپری نیواشا با افزایش ویسکوزیته مایع زخم از رشد باکتری بر روی زخم جلوگیری مینماید.

اسپری نیواشا در بر گیرنده ذراتی از نقره در اندازه نانو متریک روند التیام زخم و شکل گیری بافت جدید را تسریع می نماید.

اسپری نیواشا چرک و عفونت محل زخم را از بین برده و زخم را تمیز می نماید.

2731

جدید

500,000 ریال

مقالات مرتبط

توضیحات

ویدیوی مربوط به اسپری ضدعفونی کننده زخم NIVASHA:

اسپری نیواشا

مزیت استفاده از اسپری نیواشا NIVASHA :

اسپری نیواشا هیچگونه مشابه داخلی و یا خارجی ندارد.

این اسپری به منظور درمان آسیبهای پوستی و ترمیم آثار به جای مانده از جوش،ضربه ، جراحی ، تغیر رنگ موضعی پوست ناشی از سوختگی ، تماس با مواد آسیب رسان پوستی و بیماری های مختلف پوستی و همچنین به منظور پانسمان موضع زخم ، پس از عمل های جراحی زیبایی (جراحی پلاستیک) کاربرد فوق العاده ای دارد .

 

یکی از مزایای این اسپری افزایش جریان خون موضع زخم می باشد این عمل باعث افزایش سرعت تولید بافت گرانوله و در نتیجه افزایش سرعت بهبودی زخم می شود با افزایش جریان خون موضع ، سیستم ایمنی موضع زخم تقویت شده و این عمل باعث جلو گیری از عفونی شدن زخم می شود(خصوصا زخم پای دیابتی). تمام موارد ذکر شده در این قسمت باعث افزایش سرعت درمان زخم (حتی در مواردی تا 100 درصد) کاهش طول مدت درمان( کاهش زمان بستری بیمار دربیمارستان )ودرنتیجه کاهش هزینه های درمان می باشد اکثرپمادهای زخم وسوختگی درزمان استفاده باعث تحریک، سوزش ،درد وخارش موضع زخم می شوندکه درزمان استفاده ازاین اسپری این موارد حداقل می باشد.

تذکرات مهم درمورد استفاده از اسپری نیواشا درزخم های دیابتی

درمورد زخم های دیابتی با توجه به نوع و درجه زخم و با نظرپزشک معالج و یا ویزیت زخم درمرکز تخصصی درمان زخم و نظرمتخصص مربوطه باید ازاین محصول استفاده گردد.

اسپری ضدعفونی زخم

از استفاده خود سرانه این محصول برای زخم های دیابتی جداٌ خودداری فرمایید.

درصورت استفاده ازاسپری وعدم دستیابی به نتیجه مطلوب طی مدت دو هفته ، حتماٌ با پزشک خود مشورت نمایید ویا به مرکز تخصصی درمان زخم مراجعه فرمایید .

درصورت وجود بافت نکروز (بافت های مرده زرد و یا سیاه) که دارای ترشحات بد بو وعفونی می باشند باید با نظر پزشک درمان ادامه یابد.

نقد و بررسی کاربران